Spacer Krypton

Spacer Krypton

Acest produs nu este comercializat de nici unul dintre partenerii noştri. Vă rugăm să alegeți din produsele de mai jos.
Ultimul preț cunoscut (2026-07-29):
Localizare:
Traseu sugerat:  

Alte produse cu caracteristici asemănătoare

Alte produse Spacer: Spacer Carcasa

Akyga AK995BK Carcasa 139,00 RON Akyga AK995BK Akyga AK939BL Carcasa de la 116,79 RON Akyga AK939BL Spacer New Mercury 500W Carcasa de la 155,98 RON Spacer New Mercury 500W Antec VSK-4000B/U3-U2 (0-761345-92048-3) Carcasa de la 277,99 RON Antec VSK-4000B/U3-U2 (0-761345-92048-3)

Evoluţie preţ

Puteti obtine informatii privind evolutia pretului
 
preţ minim
 
preţ mediu

Alerta pret

Serviciul Alerta pret va anunta daca pretul produsului ales scade sub suma precizata.
Pretul minim actual al produsului: 0,00 RON

Descrierea produsului
Tip carcasa MiddleTower

Slot extindere

Deschidere frontala de 5.25" cu usa  Da

Dimensiuni

Latime 175 mm
Inaltime 408 mm
Adancime 380 mm

Placa de baza suportata

ATX Da
Micro ATX Da
Extended ATX Nu
Mini ITX Nu

Conectivitate frontala

Port audio frontal  Da

Alte caracteristici

Display LCD Nu
Panou lateral transparent Nu

Ați găsit greşeli în descrierea produsului? Vă rugăm să ne trimiteți o notificare!

Carcasa Spacer Krypton, Middle Tower, ATX, fara sursa, black
    Noi suntem Spacer si ne bucuram sa te putem ajuta!

Misiunea noastra de a crea un confort tehnologic prin echipamentele electronice si IT livrate in fiecare casa a inceput in anul 2012, iar de atunci portofoliul nostru s-a dezvoltat continuu, ajungand sa acopere o gama larga de produse: periferice PC, scaune pentru gaming, accesorii laptop si smartphone, solutii de stocare, cabluri, etc.

Am pornit in aceasta „calatorie spatiala cu gandul de a-ti oferi solutii IT pentru toate nevoile tale, preturi excelente pentru produse de calitate si mai ales pentru a ne bucura impreuna de inovatie, chiar acasa.

Si pentru ca experienta de peste 7 ani de activitate, ne ofera avantajul de a fi dinamici si adaptati la cerintele tale, nu ne ramane decat sa ne punem centurile si sa ne bucuram impreuna de viitor.
Spacer – IT comes home!
  Extra info
  • Inaltime maxima cooler CPU: 130 – 135 mm
  • Lungime placa video: 250 – 300 mm
  • Suporta placa video verticala: nu
  • Lungime maxima placa video: 270 mm
  • Inaltime cooler CPU: 130 mm
 
Recenzii

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.