| Despre noi |
|---|
| Telefoane noi, sigilate cu garantie |
| Servicii oferite de magazinul online | |
|---|---|
| Modalitati de livrare: | Serviciu de curierat |
| Modalitati de plata: | Numerar Transfer bancar |
| Modalitati de comanda: | Cos cumparaturi |
Spune-ţi părerea despre Telemania! In opinia mea acest magazin...
Neseriosi! Produsele nu sunt pe stoc, nu te informeaza nimeni referitor la disponibilitate, astepti degeaba…. dupa ce suni la ei, te plimba fara nici un raspuns … pierdere de vreme.
Cei mai neserioși, nu mai cumpărați de la ei. Oricum nu au produsele pe stoc. Fac comanda în 23 dec. la un telefon de 4800 ron si zic ca îl trimit luni în 29 dec.. Sun eu marți în 30 si zic ca azi îl trimit. Tupa câteva ore marți îi sun să-mi dea abw si îmi zic ca de fapt nu au telefonul pe stoc, numai la anul. Foarte neserioși.
Telemania (5 luni)
Buna ziua, incepem prin a va multumi ca ati apelat la magazinul nostru online. Din pacate, stocurile se actualizeaza odata la 6 ore. Dumneavoastra sustineti ca ati facut comanda pe 23 dec, cel mai probabil ati fost sunat pentru confirmare pe data de 24 Decembrie. Nu putem livra noi pe 25 sau 26 deoarece sunt zile nelucratoare. Sunt chestii care nu tin de noi ci de firmele de curierat. Nu am sustinut niciodata ca expediem pe data de 29, cel mai probabil pe 30. Daca produsul nu a fost in stoc la momentul respectiv, comenzile se iau in ordine, iar, cel mai probabil, la dumneavoastra a ajuns stoc epuizat. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat, dar trebuie sa intelegeti ca noi suntem niste simpli intermediari, iar stocurile si curierii nu tin de noi.
Va mai asteptam si cu alte comenzi, daca o sa aveti placerea! Un an nou minunat!
Am comandat un telefon, desi am avut ceva indoieli legate vanzator, dar totul a decurs bine, am primit telefonul(verificat originalitatea produsului) in 6 zile, iar comunicarea a fost buna.
am comandat un telefon de pe acest site datorita pretului atractiv, fara sa fi auzit vreodata de acest magazin. cu toate ca am avut suspiciuni la inceput, dupa ce am fost sunat de un reprezentant al magazinului sa-i confirm comanda si el sa-mi spuna ca are produsul pe stoc, am inceput sa fiu mai increzator ca nu voi lua teapa. produsul s-a livrat dupa o saptamana, maxim 10 zile de la dat... Mai multe detalii »a comenzii.
telefonul comandat a fost un samsung z fold 7
Foarte seriosi, comanda a foat livrata repede si produsele au ajuns ok! Recomand
Comunicare foarte buna prin e-mail. Produsul livrat in termenul stabilit si condiții foarte bune.
Recomand cu încredere, la început am fost putin sceptic, dar spre surprinderea mea, oamenii sunt foarte serviabili si cu bun simț, au fost foarte implicați.
Sunt foarte mulțumit de telefon, o sa mai revin și pe viitor!
Recomand cu încredere!
Recomand cu încredere!
Am avut o experiență tare plăcută cu acest site . Personalul a fost foarte amabil și m-a ajutat să-mi aleg un telefon potrivit nevoilor mele . Au avut răbdare și mi-au explicat în detaliul diferențele dintre modele , iar coletul mi-a ajuns la timp și funcționează perfect . Iar prețurile sunt unele corecte .
Recomand cu încredere !