Sunt mult petshop-uri si mi-am propus sa incerc si PETMASTER, vreau sa ma stabilizez pe unul din ele. Am fost extrem de placut surprins de modul in care am fost tratat si de informatiile primite. Informatii complete, fara incercari de manipulare. EU CONSIDER CA SUNT PROFESIONISTI! !! !! Cu adevarat profesionisti. Iar preturile ........ chiar rezonabile. Iar domnul cu care am discutat....... Mai multe detalii » tot respectul! !! !
FELICITARI CONDUCERII PENTRU ASTFEL DE OAMENI! !! !
MULTUMESC STIMATE DOMN PENTRU INFORMATII SI COMANDA! !! !!
Considerați această părere utilă?
Petmaster.ro (8 luni)
Vă mulțumim din suflet pentru recenzia dumneavoastră! Ne bucurăm enorm să aflăm că experiența avută cu echipa Petmaster v-a surprins plăcut și că ați găsit la noi transparență, respect și profesionalism. Ne dorim ca fiecare interacțiune să fie o experiență de încredere și suntem recunoscători că ați remarcat acest lucru.
Apreciem cu adevărat cuvintele frumoase și încurajarea pentru întreaga echipă – acestea ne motivează să fim mereu mai buni. Vă așteptăm cu drag și la următoarele comenzi și promitem să vă oferim aceeași grijă și atenție de fiecare dată.