Bosch S4 95Ah 800A right+ (0092S40130)

Localizare:
Traseu sugerat:  

Ofertele pentru produsul

 

Bosch Baterie auto Bosch S4 95Ah 800A 12V 0092S40130

770,00 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
autoeco.ro

Evoluţie preţ

Puteti obtine informatii privind evolutia pretului
 
preţ minim
 
preţ mediu

Alerta pret

Serviciul Alerta pret va anunta daca pretul produsului ales scade sub suma precizata.
Pretul minim actual al produsului: 770,00 RON

Alte produse cu caracteristici asemănătoare

Alte produse Bosch: Bosch Acumulator auto

ROMBAT Premier 90Ah 850A Acumulator auto 500,00 RON ROMBAT Premier 90Ah 850A VARTA F5 Black Dynamic 88Ah EN 740A (588 403 074) Acumulator auto de la 420,21 RON VARTA F5 Black Dynamic 88Ah EN 740A (588 403 074) VARTA G3 Blue Dynamic 95Ah EN 800A right+ (595 402 080) Acumulator auto de la 435,00 RON VARTA G3 Blue Dynamic 95Ah EN 800A right+ (595 402 080) VARTA F5 Black Dynamic 88Ah EN 740A right+ (588 403 074) Acumulator auto 477,32 RON VARTA F5 Black Dynamic 88Ah EN 740A right+ (588 403 074)
Descrierea produsului
Capacitate 95 Ah
Putere de start  800 A
Voltaj 12 V
Terminal baterie Dreapta+
Baterie start-stop Nu
Latime 353 mm
Adancime 175 mm
Inaltime 190 mm

Ați găsit greşeli în descrierea produsului? Vă rugăm să ne trimiteți o notificare!

Part number: 0 092 S40 130

Simplified part number: 0092S40130

OEM numbers (Original Equipment Manufacturer):

AUDI 000 915 105 AH
AUDI 000 915 105 DK
AUDI 1J0 915 105 AH
AUDI 4G0 915 105 D
AUDI 5GM 915 105 K
AUDI 5GM 915 105 R
AUDI 5K0 915 105 K
AUDI 8K0 915 105 E
BMW 61 21 0 309 270
BMW 61 21 7 555 322
BMW 61 21 8 361 201
BMW 61 21 8 381 768
BMW 61 21 8 381 772
CITROËN E364044
CITROËN 16 092 325 80
CITROËN 16 150 905 80
CITROËN 5600 LV
CITROËN 5600 RY
DAF 1624947
FIAT 46211823
FIAT 51867871
FIAT 71751147
FIAT 71751148
FIAT 71753288
FIAT 71753289
FORD ME8U2J 10655 HA
FORD ME8U2JP10655HB
FORD ME8U2J10655HB
FORD 1326795
IVECO 4797541
IVECO 99450319
JAGUAR CX2310655BA
JAGUAR C2C 1311
JAGUAR C2D 22312
JAGUAR C2Z 10605
JAGUAR LR0 30212
JAGUAR LR0 38341
JAGUAR XR8 34777
JAGUAR 02C2D22312
JAGUAR 4R83 10655 BA
JAGUAR 4R83 10655 CA
JAGUAR 7H4210655DB
MERCEDES-BENZ A 000 982 38 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 38 08 26
MERCEDES-BENZ A 001 541 02 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 37 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 40 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 45 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 72 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 76 01
MERCEDES-BENZ A 001 541 80 01
MERCEDES-BENZ A 002 541 41 01
MERCEDES-BENZ A 004 541 13 01
MERCEDES-BENZ 000 982 38 08
MERCEDES-BENZ 000 982 38 08 26
MERCEDES-BENZ 001 541 02 01
MERCEDES-BENZ 001 541 37 01
MERCEDES-BENZ 001 541 40 01
MERCEDES-BENZ 001 541 45 01
MERCEDES-BENZ 001 541 72 01
MERCEDES-BENZ 001 541 76 01
MERCEDES-BENZ 001 541 80 01
MERCEDES-BENZ 002 541 41 01
MERCEDES-BENZ 004 541 13 01
NISSAN KE24190E05NY
OPEL 1201308
OPEL 93182214
PEUGEOT ZC 98 652 82 U
PEUGEOT 16 092 325 80
PEUGEOT 16 150 905 80
PEUGEOT 5600 LV
PEUGEOT 5600 RY
PORSCHE 999 611 088 20
RENAULT 24 41 000 16R
RENAULT 50 01 865 216
RENAULT 77 01 376 967
RENAULT 77 01 381 088
RENAULT 77 11 222 783
RENAULT 82 00 687 749
RENAULT 86 71 002 948
RENAULT 86 71 016 935
ROVER YGD 5001 30
ROVER YGD 5001 60
SEAT 000 915 105 DK
SEAT 1J0 915 105 AH
SKODA 1J0 915 105 AH
TOYOTA 28800 31480
VAUXHALL 93182214
VOLVO 11308464
VOLVO 30659800
VOLVO 30745777
VOLVO 31415017
VOLVO 5180016
VOLVO 8645083
VW 000 915 105 AH
VW 000 915 105 DK
VW 1J0 915 105 AH
VW 2D0 915 105 C
VW 4G0 915 105 D
VW 5GM 915 105 K
VW 5GM 915 105 R
VW 5KO 915 105 K
VW 5K0 915 105 K
VW 8K0 915 105 E
WHITE MOTOR 8K0915105E
HYUNDAI 37110B1000
LAMBORGHINI 1J0915105AH
JOHN DEERE EPYP595402
LEXUS 2880031480
LAND ROVER CX2310655BA
LAND ROVER C2D22312
LAND ROVER LR018609
LAND ROVER LR038341
LAND ROVER YGD500160
LAND ROVER 02C2D22312
LAND ROVER 7H4210655EA


Denumiri similare la Acumulator auto Bosch S4 95Ah 800A right+ (0092S40130): S 4 95 Ah 800 A right 0092 S 40130, S495Ah800Aright0092S40130, S 4 95Ah 800A right+ (0092S 40130), S4 95Ah 800A right+ (0092S 40130)


Galerie

Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.