TP-LINK T1600G-28TS TL-SG2424

TP-LINK T1600G-28TS TL-SG2424

de la 644,76 RON 14 oferte
Localizare:
Traseu sugerat:  

Alte oferte pentru produsul

Descrierea produsului
24 , IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p , Fara Management , 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 4 x Combo 100/1000Mbps SFP Slots , Fara PoE , Nu , Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control , Web-based GUI and CLI managementSNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs andTP-LINK private MIBsRMON (1, 2, 3, 9 groups)CPU MonitoringPort MirroringFirmware Upgrade: WebSystem Diagnose: VCTSYSLOG& Public MIBS , 8k , Bandwidth/Backplane48GbpsPacket Forwarding Rate35.7MppsJumbo Frame10240 BytesSupports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) , L2 Features - IGMP Snooping V1/V2/V3 - LAG(Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group) - Spanning Tree STP/RSTP/MSTP - BPDU Filtering/Guard - TC/Root Protect - Loop back detection 802.3x , - Flow Control , Network Media - 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) - 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) - 100BASE-FX:MMF, SMF - 1000BASE-X: MMF, SMF , Quality of Service - Support 802.1p CoS/DSCP priority - Support 4 priority queues - Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR - Port/Flow-based Rate Limiting , 440 x 180 x 44 mm - tl-sg2424
Denumiri similare la Switch TP-LINK T1600G-28TS TL-SG2424: T 1600 G 28 TS TL SG 2424, T1600G28TSTLSG2424, T1600G 28TS TL SG2424, T1600G-28TSTL-SG2424, T 1600G-28T S T L-SG2424, T1600G-28TS TL-SG 2424
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.

^