StarTech. com 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)

StarTech. com 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)

1 782,87 RON

Ofertele pentru produsul

 

StarTech. com 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)

1 782,87 RON
Detalii de livrare la magazin
spre magazin »
eurobuy.ro
Descrierea produsului
StarTech. com Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible QSFP+ - 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - MM MPO - 150 m (492 ft) - 850nm
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.