Cablu, conector
Produse Mcdodo USB to Lightning cable, Mcdodo CA-7300, angled, 1.8m (black) (27670) - pcone — Mcdodo USB-C to USB-C Mcdodo Firefox 100W cable, 2m (blue) (26487) - vexio
Produse Mcdodo Velcro tape, cable organizer Mcdodo VS-0961, 3m (black) (26489) - 24mag — Mctoto Cablu de Date Mctoto USB-C CA-3590 100W, 1.2m Negru (32011)
Produse Mctoto Cablu de Date Mctoto USB-C CA-7280, 1.2m (Alb) (32002) — MediaRange Cablu VGA tata VGA Tata 25 m, MediaRange (Negru) (MRCS126)
Produse MediaRange Convertor MediaRange MRCS175, DisplayPort - HDMI (Negru) (MRCS175) — MediaRange USB-Kabel f. Smartphones (USB/MicroUSB)1.2m, black (MRCS138) - pcone
Produse MediaRange USB-Kabel f. Smartphones (USB/MicroUSB)1.2m, black (MRCS138) - vexio — MG cablu HDMI 2.1 8K / 4K / 2K 3m, argint (WHDMI-30)
Produse MG cablu HDMI 2.1 8K / 4K / 2K 5m, argint (WHDMI-50) — Microsoft Surface Dock 2 (SVS-00002)
Produse Microsoft Surface miniDisplayPort> VGA Adapter (Black) (EJQ-00004) - pcone — MikroTik RBGPOE-CON-HP
Produse MikroTik RBPOE — Mitsu %Mitsu Pow. Sup. DELL 19.5V 4.62A ZM/DEL19546 (ZM/DEL195462)
Produse Mitsu %Mitsu Pow. Sup. FUJITSU 20V 3.25A ZM/LIT20325 (ZM/LIT20325) — MMD Incarcator Monitor Samsung 12V 4A 48W mufa 6x4.4x12mm Mentor Premium (MMDTFTLCD031-72204)
Produse MMD Incarcator Monitor Samsung TFT LCD 14V 3.5A 49W (MMDTFTLCD006-2180) — mobilNET Cablu auxiliar mobilNET de 3, 5 mm - Lightning, 1M, ambalaj Eco
Produse mobilNET Cablu de conectare mobilNET AUX cu conectori Lightning / jack de 3, 5 mm, 1M, ambalaj Eco — mobilNET Cablu împletit mobilNET de tip C la Lightning 20W 1M 3A, verde
Produse mobilNET Cablu împletit mobilNET de tip C la Lightning 20W 2M 3A, negru — Mobilonline EKO KÁBEL Silikon USB/USB-C 1, 2 M 60W Čierna
Produse MOBI SET 10 buc - Adaptor priza US - EURO — Moshi USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (99MO084203) - pcone
Produse Moshi USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (99MO084203) - vexio — Mozos HD218K-1M
Produse Mozos HD218K-2M — MSI Mufa alimentare Laptop MSI Pj501 (pwrmsi1-M15)
Produse MSI Mufa alimentare Laptop MSI X71 (pwrmsi1-M19) — Mufa alimentare DC OEM PCM 21X55LP-BU (11121)
Produse Mufa alimentare DC OEM PCM 25X55LP-BU (11123) — MUFA RJ45 8P8C CAT 6E PASS THROUGH EuroGoods Quality - eurostoc - 0,72 RON
Produse MUFA RJ45 8P8C CAT 6E PASS THROUGH EuroGoods Quality - eurostoc - 1,02 RON — nafumi Usb Micro Nafumi Nfm-m12 Cable White 1 Meter Fast Charger 4a (nfm-m12) - pcone
Produse nafumi Usb Micro Nafumi Nfm-m12 Cable White 1 Meter Fast Charger 4a (nfm-m12) - vexio — Nanoxia 3-Pin Molex Y-cable 30 cm blue (900200002) - vexio
Produse Nanoxia 3-Pin Molex Y-cable 30 cm white (900400002) - pcone — Nanoxia 4Pin Molex - 2x3Pin 30cm red (900300015) - pcone
Produse Nanoxia 4Pin Molex - 2x3Pin 30cm red (900300015) - vexio — Nanoxia Cablu prelungitor Nanoxia 8-pini EPS la 8-pini (4+4) EPS12V, 30cm, Black/Red, 900900620
Produse Nanoxia Cablu prelungitor Nanoxia 8-pini EPS la 8-pini (4+4) EPS12V, 30cm, Blue/Red, 900900120 — Nanoxia Kabel Nanoxia 3-Pin Verlängerung, 30 cm, Single, weiß (NX3PV3EW) - vexio
Produse Nanoxia Kabel Nanoxia 3-Pin Verlängerung, 30 cm, weiß (NX3PV30W) - pcone — Nanoxia Kabel Nanoxia 4-Pin auf 2 x 3-Pin, Single, 30 cm, rot (NX42A30R) - pcone
Produse Nanoxia Kabel Nanoxia 4-Pin auf 2 x 3-Pin, Single, 30 cm, rot (NX42A30R) - vexio — Nanoxia Kabel Nanoxia 6pin PCI-E Verlängerung, 30 cm, schwarz (NX6PV3E) - vexio
Produse Nanoxia Kabel Nanoxia 6pin PCI-E Verlängerung, 30 cm, weiß (NX6PV3EW) - pcone — Nanoxia Kabel Nanoxia Frontpanel-Verlängerungen, 30 cm, blau (NXFPV3EB) - pcone
Produse Nanoxia Kabel Nanoxia Frontpanel-Verlängerungen, 30 cm, blau (NXFPV3EB) - vexio — Nanoxia Kabel Nanoxia SATA 6Gb/s Kabel abgewinkelt 45 cm, weiß (NXS6G4W) - vexio
Produse Nanoxia Kabel Nanoxia SATA 6Gb/s Kabel abgewinkelt 60 cm, blau (NXS6G6B) - pcone — Native Union Belt Universal Cable (USB-C - Lighting/USB-C) 1.8m, kraft (BELT-CCL-KFT-NP)
Produse Native Union Belt Universal Cable (USB-C - Lighting/USB-C) 1.8m, zebra (BELT-CCL-ZEB-NP) — Nedis Adaptor iPhone Apple Lightning 8-Pin tata la Jack 3.5 mm mama 0.15m gri Nedis (CCTB39950AL015)
Produse Nedis Adaptor JACK 3.5 mm mono tata la 6.35 mm mono mama Nedis 1buc (CAGP22934BK) — Nedis BNC Mufă Argint 3cm CVVC01903ME (CVVC01903ME)
Produse Nedis BNC Mufă Argint 3cm CVVC01916ME (CVVC01916ME) — Nedis Cablu audio digital COAXIAL RCA tata - RCA tata Nedis 2.5m antracit (CAGC24170AT25)
Produse Nedis Cablu Audio Digital Nedis RCA Tata la RCA Tata 1.5m Antracit (CAGC24170AT15) — Nedis Cablu Audio Nedis XLR 3-Pin Tata la Jack 3.5mm Tata 3m Gri (COTH15300GY30)
Produse Nedis Cablu Audio Optic Nedis Toslink Tata la Toslink Tata 2m Negru (CAGP25000BK20) — Nedis Cablu de alimentare C14 - C13 | Conector cu împământare | IEC-320-C5 | Drept | Drept | Drept | Nichelată | 5.00 m | Rotund | PVC | Negru | Pungă de plastic (CEGP10130BK50)
Produse Nedis Cablu de alimentare Euro Male | IEC-320-C7 | Drept | Drept | Drept | Nichelată | 3, 00 m | Plat | PVC | Negru | Etichetă (CEGL11040BK30) — Nedis Cablu de alimentare | Euro Male | IEC-320-C1 | Drept | Drept | Drept | Nichelată | 2.00 m | 2.00 m | Plat | PVC | Negru | Geantă de plastic (PCGP11060BK20)
Produse Nedis Cablu de alimentare | Euro Male | IEC-320-C1 | Înclinat | Se îndoaie la 90° | Placat cu nichel | 2.00 m | 2.00 m | Plat | PVC | Negru | Geantă de plastic (PCGP11075BK20) — Nedis Cablu de sincronizare și încărcare Nedis USB 2.0-A masculin către USB-C masculin, 2m - negru (CCGT60600BK20)
Produse Nedis Cablu difuzor 1.5mm SPEAKON 2-pini mama - 6.35 mm tata 5m gri Nedis (COTH16200GY50) — Nedis Cablu USB 2 m CCGL60100BK20 (CCGL60100BK20)
Produse Nedis Cablu USB 2.0 A tata - A tata 2m Hi-Speed 480Mbps antracit Nedis (CCBW60000AT20) - habo — Nedis Cablu USB 3.2 Gen2x2 TYPE C tata-tata 2m 20Gbps 100W 5A argintiu Nedis (CCTB64020AL20) - habo
Produse Nedis Cablu USB 3.2 Gen2x2 TYPE C tata-tata 2m 20Gbps 100W 5A argintiu Nedis (CCTB64020AL20) - sogest — Nedis Cablu USB | USB 2.0 | USB-A Plug | USB-A Socket | USB-A Socket | 480 Mbps | Nichelată | 0, 20 m | Rotund | PVC | Negru | Pliculeț (CCGP60010BK02)
Produse Nedis Cablu USB | USB 2.0 | USB-A Plug | USB-A Socket | USB-A Socket | 480 Mbps | Nichelată | 2.00 m | Rotund | PVC | Negru | Cutie (CCGB60010BK20) — Nedis CAGB22935BK Adaptor jack de 3, 5 mm - jack de 6, 35 mm (CAGB22935BK)
Produse Nedis CAGP22000BK05 — Nedis CCGP6060600BK01 Cablu USB 0, 1 M USB 2.0 USB-C USB-A Negru (CCGP60600BK01)
Produse Nedis CCGP60700BK10 — Nedis Conector tip banana tata placat cu aur 1buc negru NEDIS (CAVC26900BKG)
Produse Nedis Convertor audio digital Nedis ACON2510BK (ACON2510BK) — Nedis SCART/RCA 2m (CVGP31130BK20)
Produse Nedis Set conectori audio stereo 3.5 mm tata/3.5 mm mama, Nedis, PVC, 10 buc, Negru (CAGP22980BK) — Nedis USB Lightning Încărcător/date Alb 1m CCGB39300WT10 (CCGB39300WT10)
Produse Nedis USB Lightning Încărcător/date Alb 2m CCGL39300WT20 (CCGL39300WT20) — Neomounts Suport Monitor de Birou Neomounts PLASMA-M1700E, 25kg (Transparent) (NSMONITOR10)
Produse Neomounts Suport Monitor de Birou Triplu Neomounts FPMA-D550D3BLACK, 10" - 27", VESA 100x100, 7kg (Negru) (FPMA-D550D3BLACK) — Neotech Cablu Hook-Up Neotech SOCP-18
Produse Neotech Cablu Hook-Up Neotech SOCP-20 — Neotech Cablu Interconect Neotech KM-6003
Produse Neotech Cablu Interconect Neotech NEI-1001 — Neotech Conector Spada Neotech SK-8Y
Produse Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE (AXC761-10000S) — Neutrik Conector Speakon Neutrik NLT8FX-BAG
Produse Neutrik Conector Speakon Neutrik NLT8MP — Neutrik NC3MX
Produse Neutrik NC3MX Mufa XLR (3-pin) tata, Neutrik (761.569) — Neutrik NL4MPR
Produse Neutrik NL4MPXX — NewerTech OWC Prem. Braided USB - Lightning 2m - white (NWTCBLUSBL2MW) - vexio
Produse Newland Magnetic Contact Connector To (cblmp100u) - pcone — Nexans Nexans | N420.655BK | Blank panel | Pt patch panel Snap-in, ZD box si prize | Negru | LANmark |Set 24 bucati (N420.655BK)
Produse Nexans Nexans | N490.001 | Conector | Cat 6A | Ecranat | LANmark | Pt camere video si access point, elimina necesitatea prizelor si a patch cordurilor (N490.001) — Nexans Patchcord Nexans N122.7CLA5, DLC / DLC, 5m, Aqua (N122.7CLA5)
Produse Nexans Patchcord Nexans, FTP, Cat. 6a, 5m, White (N1SA.P1H050WK) — NEXT ONE Carcasa de protectie NEXT ONE pentru MacBook Pro 13" Retina Display Smoke Black (AB1-MBP13-SFG-SMK)
Produse NEXT ONE Carcasa de protectie NEXT ONE pentru MacBook Pro 16" Retina Display Fog Transparent (AB1-MBP16-SFG-FOG) — NIKOMAX UTP Mufă Transparent 3cm NMC-RJ88RZ50SA3-T-100 (NMC-RJ88RZ50SA3-T-100)
Produse NIKOMAX UTP Mufă Transparent 3cm NMC-RJ88RZ50SE3-T-100 (NMC-RJ88RZ50SE3-T-100) — Noctua Cablu Noctua NA-SAC5, SATA male - 4-pin female, 0.3m, Black (ACNTSAC5)
Produse Noctua Fan splitter 10cm - Y-Split PWM (Y-Split-PWM) — Nomad Cablu de date NOMAD Sport USB/Lightning 2m Negru (NM01021285)
Produse Nomad Cablu de date universal Nomad Kevlar (1, 5m) (NM01012B00) — NorStone Skye PWC 1m (NORSKYEPWC)
Produse NorStone Skye PWC 2m (NORSKYEPWC) — Oelbach Cablu Oehlbach 60012
Produse Oelbach Cablu Oehlbach 60013 — Omnitronic 30226300
Produse Omnitronic 3022631W — OnePlus 8 Pro - LCD Cablu flex - 2001100300 Genuine Service Pack
Produse OnePlus 8T - LCD Cablu flex — OPPO Cablu date incarcare - USB Type-C, DL143, lungime 1 m, Alb (4809944) - pcone
Produse OPPO Cablu date incarcare - USB Type-C, DL143, lungime 1 m, Alb (4809944) - vexio — OPTO Patch Fibra Optica OPTO E2000/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m (E2000/APC-SC/PC-SM/DX-5)
Produse OPTO Patch Fibra Optica OPTO LC/PC-LC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 15m (LC-LC-MM2/DX-15) — OPTO Patch Fibra Optica OPTO SC/APC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 3m (SC/APC-LC/PC-SM/DX-3)
Produse OPTO Patch Fibra Optica OPTO SC/APC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m (SC/APC-LC/PC-SM/DX-5) — OPTO Patch Fibra Optica OPTO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 30m (SC-LC-SM/DX-30)
Produse OPTO Patch Fibra Optica OPTO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 3m (SC-LC-SM/DX-3) — ORICO Adaptor 35UTS 1x USB 3.0 - 1x SATA Black (35UTS-EU-BK)
Produse ORICO Adaptor DMP3D Mini DisplayPort to DVI White (DMP3D-WH) — ORICO Adaptor Orico WBA-BK, USB-A male - Micro USB, Black-Gray (WBA-BK)
Produse ORICO Adaptor Orico WBC-BK, USB-C - Micro USB, Black-Gray (WBC-BK) — ORICO Cablu Date / Adaptor Orico CTC100M-20 USB Type-C - USB Type-C 2m Alb (CTC100M-20-WH)
Produse ORICO Cablu Date Orico 100W USB Type-C - USB Type-C / USB Type A 1m Negru (ACC40-10-BK) — ORICO Cablu de date Orico CM32-30-BK, USB-C male - USB-C male, 3m, Black (CM32-30-BK)
Produse ORICO Cablu de date Orico CSL32-10-BK, USB-C male - USB-C male, 1m, Black (CSL32-10-BK) — ORICO Cablu micro-A male la type A male charging/data Orico (ADC-08-BK)
Produse ORICO Cablu Orico ACF31-10, USB-C - USB-A, 1m, Black (ACF31-10-BK) — ORICO Cablu USB 90 Type A - Type C 90 rosu 1m Orico TCW-10 (TCW-10-RD) - habo
Produse ORICO Cablu USB 90 Type A - Type C 90 rosu 1m Orico TCW-10 (TCW-10-RD) - sogest — ORICO Cablu USB Orico CCU10 USB 3.1 Type-C negru (CCU10-10-GY) - pcone
Produse ORICO Cablu USB Orico CCU10 USB 3.1 Type-C negru (CCU10-10-GY) - vexio — ORICO Cablu USB TBZ4 Thunderbolt 4 0.3m Gri (TBZ4-03-GY)
Produse ORICO Cablu USB TBZ4 Thunderbolt 4 0.8m Gri (TBZ4-08-GY) — ORICO Usb-c Cable 4.0, 100w, 8k60hz, 40 Gbps, 0, 8m (u4c08-bk-bp) - pcone
Produse ORICO Usb-c Cable 4.0, 100w, 8k60hz, 40 Gbps, 0, 8m (u4c08-bk-bp) - vexio — Orsen S51 Type C to Lightning 3A 1m red (T-MLX52617) - 24mag
Produse Orsen S51 Type C to Lightning 3A 1m red (T-MLX52617) - pcone — OTB Cablu video PLAYSTATION 1 2 3 1.8m OTB (8014110) - habo
Produse OTB Cablu video PLAYSTATION 1 2 3 1.8m OTB (8014110) - sogest — OtterBox Cablu de date OtterBox USB A - USB C 1m Negru (78-51411)
Produse OtterBox Cablu de date OtterBox USB Type C - USB Type C 1m Negru (78-51739) — OWL Labs Meeting Owl 3 Lock Adapter (accmtw300-0000) - pcone
Produse OWL Labs Meeting Owl 3 Lock Adapter (accmtw300-0000) - vexio — Pangea Audio Cablu de Alimentare Pangea AC14SE MKII (1.5m)
Produse Pangea Audio Cablu de Alimentare Pangea AC14SE MKII (1m) — Patchcord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6 3m albastru, UTP-6-3-BL, pachcord din cupru (UTP-6-3-BL)
Produse Patchcord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6 3m portocaliu, UTP-6-3-O, pachcord din cupru (UTP-6-3-O) — Peiying Cablu Putere Cu-al 6ga (7.8mm/13.29mm2) 25m N (kab0713b) - pcone
Produse Peiying Cablu Putere Cu-al 6ga (7.8mm/13.29mm2) 25m Peiying N (kab0713b) — Phanteks Set cabluri prelungitoare Phanteks, cleme incluse, 500mm, Black/White, PH-CB-CMBO_BW
Produse Phanteks Set cabluri prelungitoare Phanteks, cleme incluse, 500mm, Blue, PH-CB-CMBO_BL — Philips Cablu Usb 3.0 Tip C Tata - Usb-a Tata Philips (ph_dlc5206a)
Produse Philips Cablu Usb 3.0 Type C Tata - Tata 2m Philips (ph-dlc5206c) - cadouriminunate — PHONE ACCESSORIES Cablu 3in1 HOCO U104, 1.2 m, 6A, Negru (6931474755933)
Produse Phottix 17370 — Plast-Rol Cablu alimentare AC, 1.5m, 2 fire, culoare alb, cabluri, CEE 7/16 (C) mufa, PLASTROL - W-97135
Produse Plast-Rol Cablu alimentare AC, 1.5m, 2 fire, culoare alb, cabluri, CEE 7/16 (C) mufa, PLASTROL - W-97143 — Plast-Rol Cablu alimentare AC, 1m, 3 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/7 (E/F) ştecar in unghi, SCHUKO mufa, PLASTROL - W-97152
Produse Plast-Rol Cablu alimentare AC, 1m, 3 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/7 (E/F) ştecar in unghi, SCHUKO mufa, PLASTROL - W-97164 — Plast-Rol Cablu alimentare AC, 3m, 2 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/16 (C) mufa, PLASTROL - W-97148
Produse Plast-Rol Cablu alimentare AC, 3m, 2 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/17 (C) mufa, PLASTROL - W-97188 — Plast-Rol Cablu alimentare AC, 4.5m, 3 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/7 (E/F) mufa, SCHUKO mufa, PLASTROL - W-97278
Produse Plast-Rol Cablu alimentare AC, 4m, 2 fire, culoare negru, cabluri, CEE 7/17 (C) mufa, PLASTROL - W-97189 — Plast-Rol Cablu alimentare AC, 5m, 3 fire, culoare alb, cabluri, CEE 7/7 (E/F) mufa, SCHUKO mufa, PLASTROL - W-98396
Produse Plast-Rol Cablu alimentare AC, 5m, 3 fire, culoare alb, cabluri, CEE 7/7 (E/F) ştecar in unghi, SCHUKO mufa, PLASTROL - W-97161 — Playsmartshop Cablu telefon Lighting - HDMI 4K cablu la 90 grade lungime 2m Iphone / Ipad Playsmartshop Pubg Call of Duty Need for Speed (CA-6401)
Produse PLiXiR Cablu de Alimentare PLiXiR The Statement 1.5m — PNI Cablu FTP CAT6 PNI F06 cu 4 perechi pentru internet 1 Gigabit si sisteme de supraveghere Rola 305m (PNI-F06) - pcone
Produse PNI Cablu FTP CAT6 PNI F06 cu 4 perechi pentru internet 1 Gigabit si sisteme de supraveghere Rola 305m (PNI-F06) - vexio — POE-UNI
Produse POLYCOM USB 2.0 Type C Convertor Negru 2m ACK42206 (ACK42206) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord FTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 3m, gri (FTP-6-3-G)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord FTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 5m, gri (FTP-6-5-G) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord SFTP RJ45-RJ45 Cat. 6A, 10m, gri (SFTP-6A-10-G)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord SFTP RJ45-RJ45 Cat. 6A, 10m, portocaliu (SFTP-6A-10-O) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord SFTP RJ45-RJ45 Cat. 6A, 5m, rosu (SFTP-6A-5-R)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord SFTP RJ45-RJ45 Cat. 6A, 5m, verde (SFTP-6A-5-GN) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 5e 10m, verde (UTP-5E-10-GN)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 5e 1m, alb (UTP-5E-1-W) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 5e 5m, portocaliu (UTP-5E-5-O)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 5e 5m, rosu (UTP-5E-5-R) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 1.5m, verde (UTP-6-1.5-GN)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 10m, alb (UTP-6-10-W) — PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 5m, alb (UTP-6-5-W)
Produse PremiumCord Patch Cord PremiumCord UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, 5m, galben (UTP-6-5-Y) — Prio Cablu de date Lightning, Prio, Lungime cablu de 1m, Putere 3A, Alb
Produse Prio Cablu Lightning Prio, USB to Lightning, Certificat MFI, Lungime cablu: 1 m, Alb (PRIO-MFI001-LC-W) - 24mag — Procell Cablu 30-Pin Procell USB Negru (CIUSBPIPH4N)