Cablu, conector
Produse LAPP Cablu N2XCH 4x50 SM/25 0, 6/1kV (LPP1550685) — LAPP Cablu N2XH-O 2x2, 5 RE 0, 6/1kV (LPP30017655)
Produse LAPP Cablu NHXMH 5 G 1.50 mm2, gri, metraj, Lapp 16020023 — LAPP Cablu NYY-J 10x2, 5 RE 0, 6/1kV (LPP1550090)
Produse LAPP Cablu NYY-J 12x1, 5 RE 0, 6/1kV (LPP1550006) — LAPP Cablu NYY-J 4x50 SM 0, 6/1kV (LPP15500253)
Produse LAPP Cablu NYY-J 4x6 RE 0, 6/1kV (LPP15500213) — LAPP Cablu sonerie 6 x 2 x 0, 5 mm2, izolaţie PVC, alb, LappKabel
Produse LAPP Cablu spiralat Ölflex Spiral 400 P, 3 x 1 mm2, 1000 mm/3000 mm, gri, LappKabel — LDNIO Cablu date 2m Lightning, LS 402 (2000200190073)
Produse LDNIO Cablu date iPhone Ldnio LS371 Alb (40071) — Lechpol Adaptor USB 3.0 la VGA Negru (KOM0984)
Produse Lechpol Convertor Lechpol HDMI mama RCA CVBS + Audio Alb (KOM0982) — Legrand UTP Conector Gri 3m 051642 (051642)
Produse Legrand UTP Conector roz 5m 632769 (632769) — Lemontti Cablu USB MicroUSB Gri 1.5m (impletitura textila)-T. Verde 0.1 lei/ buc (LCMICRUSB15) - pcone
Produse Lemontti Cablu USB MicroUSB Gri 1.5m (impletitura textila)-T. Verde 0.1 lei/ buc (LCMICRUSB15) - vexio — Lenovo 4X90Q93303
Produse Lenovo 4X90R61022 adaptor pentru cabluri video 0, 24 m USB tip-C HDMI Tip A (Standard) Negru (4X90R61022) — Lenovo Cablu video EDP Laptop, Lenovo, Legion Y520-15, Y520-15IKBN, Y520-15IKBM, Y520-15IKBA, DY612 DC02001WZ10, 5C10N00226 (lvdslen26-AU7)
Produse Lenovo Cablu video EDP Laptop, Lenovo, Legion Y530-15ICH 81FV, DC02001ZY10, EY515 (lvdslen28) — Lenovo Cablu video lvds Laptop Lenovo B51 (lvdslen18-M7)
Produse Lenovo Cablu Video LVDS Laptop Lenovo DC020017D10 (lvdslen7-2) — Lenovo Cablu video LVDS Laptop Lenovo IdeaPad 320-15ISK (lvdslen16v2)
Produse Lenovo Cablu video LVDS Laptop Lenovo IdeaPad 700-15ISK (lvdslen11) — Lenovo Cablu video LVDS Laptop Lenovo Yoga Flex 4-1470 (lvdslen25-M4)
Produse Lenovo Cablu video LVDS Laptop Lenovo Yoga Flex 4-1480 (lvdslen25-M2) — Lenovo Cablu video LVDS Laptop, Lenovo, IdeaPad Z50-45, Z50-70, DC02001MC00 (lvdsLen2-AU12)
Produse Lenovo Cablu video lvds Laptop, Lenovo, Legion DC02001WZ00 (lvdslen26) — Lenovo Cablu video LVDS Lenovo IdeaPad G50-45 Versiunea 1 For Discrete Video card (lvdsLen2B)
Produse Lenovo Cablu video LVDS Lenovo IdeaPad G50-45 Versiunea 2 For Integrated graphics (lvdsLen3D) — Lenovo Mufa alimentare Laptop lenovo Ideapad 100-15IBY (pwrlen9)
Produse Lenovo Mufa alimentare Laptop Lenovo IdeaPad 100S-14 (pwrlen12-M1) — Lenovo Mufa alimentare Laptop, Lenovo, IdeaPad Z51-70, Z51, Y70-70, Z51-80, DC30100UN00 (pwrLen7-M2)
Produse Lenovo Mufa alimentare laptop, Lenovo, Legion R720-15, R720-15IKB, R720-15IKBM, R720-15IKBN, DY512 (pwrlen18-M1) — Lenovo Mufa alimentare Lenovo LS-B094P (pwrLen2F)
Produse Lenovo Mufa alimentare Lenovo ThinkPad 20CD00AVUS (pwrLen2-M9) — Lenovo Mufa Jack Alimentare Laptop Lenovo G550
Produse Lenovo Mufa Jack Alimentare Laptop Lenovo G560 — Lenovo Mufa Jack Alimentare Laptop Lenovo ThinkPad R60
Produse Lenovo Mufa Jack Alimentare Laptop Lenovo ThinkPad R60p — Lenovo Mufa jack alimentare laptop Lenovo Yoga 11s
Produse Lenovo Mufa jack alimentare laptop Lenovo Yoga 13 — Lenovo Mufa Jack Laptop Lenovo IdeaPad S440
Produse Lenovo Mufa Jack Laptop Lenovo IdeaPad S500 — Lenovo Mufa Jack Laptop Lenovo ThinkPad T420
Produse Lenovo Mufa Jack Laptop Lenovo ThinkPad T420s — LessLoss Cablu de Alimentare LessLoss DFPC Signature 2 metri
Produse LessLoss Cablu Interconect Stereo LessLoss C-MARC-RCA — Lian Li Cablu adaptor - extensie Lian Li PW-PCI-420 Riser PCI-e 4.0 X16, 200mm, flexibil, High Speed, EMI Shielding
Produse Lian Li Cablu adaptor - extensie Lian Li PW-PCI-E30-1 Riser PCIe x16 3.0, 300mm, flexibil, High Speed, EMI Shielding — Libox LB0027
Produse Libox LB0061 — LINDY 10 USB Port Locks PINK no Key (LY-40460) - pcone
Produse LINDY 10 USB Port Locks PINK no Key (LY-40460) - vexio — LINDY 2m USB Typ C an HDMI Adapterkabel mit HDR (43292) - pcone
Produse LINDY 2m USB Typ C an HDMI Adapterkabel mit HDR (43292) - vexio — LINDY 3m USB 2.0 Typ C an Micro-B Kabel, Anthra Line (36893) - pcone
Produse LINDY 3m USB 2.0 Typ C an Micro-B Kabel, Anthra Line (36893) - vexio — LINDY 5m DisplayPort/DVI Cable DVI-D Black (41493) - pcone
Produse LINDY 5m DisplayPort/DVI Cable DVI-D Black (41493) - vexio — LINDY Adaptor DVI-D la Displayport M-T Lindy L38145 (L38145)
Produse LINDY Adaptor HDMI la DisplayPort 4K T-M Lindy L38146 (L38146) — LINDY Adaptor Lindy LY-40452, USB Port Locks 4x, blue (LY-40452) - imashop
Produse LINDY Adaptor Lindy LY-40452, USB Port Locks 4x, blue (LY-40452) - itgigant — LINDY Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C T-M, Lindy L41893 (L41893)
Produse LINDY Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C unghi 90 grade T-M, Lindy L41894 (L41894) — LINDY Cablu alimentare Lindy Euro - IEC C7, 5m (LY-30423) - vexio
Produse LINDY Cablu alimentare Lindy Euro C8 - IEC C7, 5m, negru (LY-30423) - leadshop — LINDY Cablu audio jack stereo 3.5mm CROMO LINE 10m Lindy L35325 (L35325)
Produse LINDY Cablu audio LINDY LNY-35348 : : 2 x RCA, Masculin, Cromo Line, 5 m, Gri, LNY-35348 (LNY-35348) — LINDY Cablu de alimentare Molex la 2 x SATA unghi T-M 0.15m, Lindy L33616 (L33616)
Produse LINDY Cablu de alimentare Molex la SATA, Lindy L33298 (L33298) — LINDY Cablu de date si incarcare Quick Charge USB type C la Lightning MFI 3m T-T Alb, Lindy L31318 (L31318)
Produse LINDY Cablu de imprimanta activ USB 2.0 A-B 10m T-M, Lindy L42761 (L42761) — LINDY Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316 (L46316)
Produse LINDY Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 100m, Lindy L46404 (L46404) — LINDY Cablu High Speed HDMI la micro HDMI-D CROMO Slim 0.5m Lindy L41680 (L41680)
Produse LINDY Cablu hybrid USB 3.2 Gen1 type C 4K30Hz/60W T-T 10m, Lindy L43333 (L43333) — LINDY Cablu Lindy 0.5m USB 3.2 Type A to C Bla (ly-36915)
Produse LINDY Cablu Lindy 0.5m USB 3.2 Type A to C Bla (LY-36915) - edanco — LINDY Cablu Lindy 1m Cat. 6A S/FTP LSZH, Black (LY-47177) - pcone
Produse LINDY Cablu Lindy 1m Cat. 6A S/FTP LSZH, Black (LY-47177) - typec — LINDY Cablu Lindy 2m Cat. 6 S/FTP Network Black (LY-47779) - typec
Produse LINDY Cablu Lindy 2m Cat. 6 S/FTP Network Black (LY-47779) - vexio — LINDY Cablu Lindy 3m Cat. 6 S/FTP Cable, Grey (LY-47375) - vexio
Produse LINDY Cablu Lindy 3m Cat. 6 S/FTP Network, Grey (LY-47705) - pcone — LINDY Cablu Lindy 3m USB 2.0 Type A Micro B, Cromo Line, Grey (LY-36653) - n-shop
Produse LINDY Cablu Lindy 3m USB 2.0 Type A to B Anthr (LY-36674) - pcone — LINDY Cablu Lindy 5m USB 2.0 Type A to B Anthr (LY-36675) - edanco
Produse LINDY Cablu Lindy 5m USB 2.0 Type A to B Anthr (LY-36675) - pcone — LINDY Cablu Lindy HDMI 10m Gold (LY-37866)
Produse LINDY Cablu Lindy HDMI 1m Cromo (LY-37871) — LINDY Cablu Lindy LY-36302, DisplayPort Male - DisplayPort Male, 2m, Gray (LY-36302)
Produse LINDY Cablu Lindy LY-36312, mini DisplayPort Male - DisplayPort Male, 2m, Black (LY-36312) — LINDY Cablu Lindy LY-36915, USB 3.2 Type A to Type C, 0.5m, Black Line (LY-36915) - imashop
Produse LINDY Cablu Lindy LY-36915, USB 3.2 Type A to Type C, 0.5m, Black Line (LY-36915) - n-shop — LINDY Cablu Lindy Thunderbolt 4, Length 1m (LY-31120) - typec
Produse LINDY Cablu Lindy Thunderbolt 4, Length 1m (LY-31120) - vexio — LINDY Cablu periferice LINDY USB 2.0 Male tip A - miniUSB 2.0 Male tip B, 5m, negru-gri (LY-36725)
Produse LINDY Cablu periferice LINDY USB 3.0 Male tip A - USB 3.0 Female tip A, 5m, negru (LY-43155) — LINDY Cablu prelungitor USB 3.0 prin fibra optica T-M 30m, Lindy L42683 (L42683)
Produse LINDY Cablu prelungitor USB 3.0 T-M 0.5m Anthra Line, Lindy L36760 (L36760) — LINDY Cablu retea Lindy LY-47749, 2m Cat. 6 S/FTP Network, Green (LY-47749) - n-shop
Produse LINDY Cablu retea Lindy LY-47762, 1m Cat. 6 S/FTP Network, Yellow (LY-47762) - leadshop — LINDY Cablu transfer Lindy LY-36681, USB 2.0 Type A to B, (LY-36681) - itgigant
Produse LINDY Cablu transfer Lindy LY-36681, USB 2.0 Type A to B, (LY-36681) - leadshop — LINDY Cablu transfer si incarcare Lindy LY-31286, Type C to Lightning (LY-31286) - itgigant
Produse LINDY Cablu transfer si incarcare Lindy LY-31286, Type C to Lightning (LY-31286) - leadshop — LINDY Cablu USB 2.0 type C T-T 2m Anthra Line, Lindy L36872 (L36872)
Produse LINDY Cablu USB 2.0-A la type C T-T 3m Anthra Line, L36888 (L36888) — LINDY Cablu USB tip A la B T-T 7.5m Cromo Line, Lindy L36645 (L36645)
Produse LINDY Cablu USB type C la Lightning Quick Charge MFI T-T 3m Rezistent, Lindy L31288 (L31288) — LINDY Cablu USB3 LINDY Tip AM Tip BM Cromo Line, LNY-36660 (LNY-36660)
Produse LINDY Cablu Y de alimentare Schuko la IEC C13 & C5 2m Negru, Lindy L30047 (L30047) — LINDY HDMI + Optic Convertor Negru 5cm 38167 (38167)
Produse LINDY HDMI 2.0 Conector Negru 10m 37876 (37876) — LINDY HDMI High Speed A/A Kabel Slim CROMO 1m Ethernet (41671) - vexio
Produse LINDY HDMI High Speed Kabel Anthra Line 0.5m (36961) - pcone — LINDY HDMI High Speed Kabel Gold Line 7.5m (37865) - pcone
Produse LINDY HDMI High Speed Kabel Gold Line 7.5m (37865) - vexio — LINDY HDMI Kabel Ultra High Speed 2m, Anthra Line (36953) - vexio
Produse LINDY HDMI Kabel Ultra High Speed 3m, Anthra Line (36954) - pcone — LINDY LWL LC-Doppelkupplung (70459) - pcone
Produse LINDY LWL LC-Doppelkupplung (70459) - vexio — LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC OM4 15m 50/125æm Multimode (46345) - vexio
Produse LINDY LWL-Duplexkabel LC/LC OM4 1m 50/125æm Multimode (46340) - pcone — LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM3 5m 50/125æm Multimode (46393) - pcone
Produse LINDY LWL-Duplexkabel LC/SC OM3 5m 50/125æm Multimode (46393) - vexio — LINDY LWL-Duplexkabel LC/ST OM4 1m 50/125æm Multimode (46350) - vexio
Produse LINDY LWL-Duplexkabel LC/ST OM4 2m 50/125æm Multimode (46351) - pcone — LINDY Micro USB Mini USB Convertor Negru 1m 31718 (31718)
Produse LINDY Micro-HDMI Fibre Optic Hybrid 18G Kabel 20m (38321) - pcone — LINDY Patchkabel Cat5e F/UTP grau 0.50m extern bulk (48390) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat5e F/UTP grau 1.00m (48342) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 F/UTP grau 30m (44472) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 F/UTP grau 30m (44472) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP 50 Stück grau 1.00m (47851) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP 50 Stück grau 3.00m (47853) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP Basic rot 1.00m (47362) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP Basic rot 1.00m (47362) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP Basic weiß 2.00m (47384) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP Basic weiß 3.00m (47385) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP gelb 3.00m (47765) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP gelb 3.00m (47765) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP orange 10m (47813) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP orange 2.00m (47809) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP schwarz 5.00m (47781) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP schwarz 5.00m (47781) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP weiß 0.50m (47791) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 S/FTP weiß 1.00m (47792) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 SSTP / S/FTP PIMF grau 7.50m (45586) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 SSTP / S/FTP PIMF grau 7.50m (45586) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 U/FTP Flachband grau 10m (47555) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 U/FTP Flachband grau 2.00m (47552) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP Basic blau 3.00m (48174) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP Basic blau 3.00m (48174) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP Basic schwarz 7.50m (48196) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP Basic weiß 1.00m (48202) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP grün 2.00m (48048) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP grün 2.00m (48048) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP weiß 2.00m (48093) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6 U/UTP weiß 3.00m (48094) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6(A) SSTP / S/FTP PIMF grau 20m 10Gbit (45359) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6(A) SSTP / S/FTP PIMF grau 20m 10Gbit (45359) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6A S/FTP PIMF LSOH blau 3.00m (47150) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6A S/FTP PIMF LSOH blau 30m (47156) - pcone — LINDY Patchkabel Cat6A S/FTP PIMF LSOH weiß 10m (47198) - pcone
Produse LINDY Patchkabel Cat6A S/FTP PIMF LSOH weiß 10m (47198) - vexio — LINDY Patchkabel Cat6A U/FTP Flachband weiß 1.00m (47541) - vexio
Produse LINDY Patchkabel Cat6A U/FTP Flachband weiß 10m (47545) - pcone — LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/B Anthra Line M/M 0.2m (36670) - vexio
Produse LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/B Anthra Line M/M 1m (36672) - pcone — LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/Micro-B 90° gewinkelt M/M 2m (31977) - pcone
Produse LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/Micro-B 90° gewinkelt M/M 2m (31977) - vexio — LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/Mini-B M/M 0.5m (41781) - vexio
Produse LINDY USB 2.0 Kabel Typ A/Mini-B transparent M/M 0.2m (41780) - pcone — LINDY USB 2.0 Kabel Typ Micro-B/Mini-B M/M OTG 2m (31719) - pcone
Produse LINDY USB 2.0 Kabel Typ Micro-B/Mini-B M/M OTG 2m (31719) - vexio — LINDY USB 3.0 Kabel Typ A/A Cromo Line M/M 5m (36629) - pcone
Produse LINDY USB 3.0 Kabel Typ A/A Cromo Line M/M 5m (36629) - vexio — LINDY USB 3.1 Kabel Typ C/A Black Line M/M 0.15m (36914) - vexio
Produse LINDY USB 3.1 Kabel Typ C/C 3A Black Line M/M 0.5m (36905) - pcone — LINDY USB Lightning Încărcător/cablu date Negru 2m 31321 (31321)
Produse LINDY USB Port Locks 4x Blue+Key (ly-40452) — LinkEasy Fiber Optic SC/UPC Conector roz 3m SCU-SCU-OM4-3M-D (SCU-SCU-OM4-3M-D)
Produse LinkEasy Fiber Optic SC/UPC Conector roz 5m SCU-SCU-OM4-5M-D (SCU-SCU-OM4-5M-D) — LogiLink Adaptor audio Logilink CA0101, S/PDIF - RCA + 3.5mm jack, Black (CA0101)
Produse LogiLink Adaptor audio Logilink UA0037N, USB - 2x Midi 5 pin, Black (UA0037N) — LogiLink AU0003C
Produse LogiLink AU0004A — LogiLink audio 50.0m (CA1077) - pcone
Produse LogiLink audio 50.0m (CA1077) - vexio — LogiLink CA11030
Produse LogiLink CA11050 — LogiLink Cablu de retea LogiLink CF2023U, SlimLine Cat. 6A U/UTP , 0.5 m (CF2023U)
Produse LogiLink Cablu de retea Logilink, Cat. 6A 10GE U/UTP EconLine , 10m (CP3093U) — LogiLink Cablu FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 5 m, negru, AWG26, ecranat CP1073S (CP1073S) - dwyn
Produse LogiLink Cablu FTP LOGILINK Cat5e, cupru-aluminiu, 5 m, negru, AWG26, ecranat CP1073S (CP1073S) - evomag — LogiLink Cablu Logilink HDMI - HDMI 5m Black (CH0103)