Cablu de retea, conector de retea
Produse EFB-Elektronik RJ45 Patchkabel S/FTP, Cat. 6A, LSZH, 1m, grau (MK6001.1G) - pcone — EFB-Elektronik RJ45 Patchkabel S/FTP, Cat. 6A, LSZH, 5m, grau (MK6001.5G) - pcone
Produse EFB-Elektronik RJ45 Patchkabel S/FTP, Cat. 6A, LSZH, 5m, grau (MK6001.5G) - vexio — EFB-Elektronik RJ45 Patchkabel U/UTP, Cat. 6, PVC, CCA, 5m, grau (K8100GR.5) - vexio
Produse EFB-Elektronik RJ45 Patchkabelverl. S/FTP, Cat. 6A, AWG26, LSZH, 1m, we (K5546WS.1) - pcone — EMOS Cablu coaxial CB21D, 500m 71718 (2305021100)
Produse EMOS Cablu coaxial CB500, 100m 70095 (2305500000) — Emtex Cablu ftp cupru categoria 5e 24awg emtex (305m) emt-ftp5e24awg (EMT-FTP5E24AWG)
Produse Emtex Cablu FTP Emtex KAB-EMT12, CAT 6E, 305 m (KAB-EMT12) — Emtex Patch Cord Emtex UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, LSZH, 0.25m, gri (UTP-6-0.25-G-LSZH-EMT)
Produse Emtex Patch Cord Emtex UTP RJ45-RJ45 Cat. 6, LSZH, 0.5m, gri (UTP-6-0.5-G-LSZH-EMT) — Emtex Patch Fibra Optica Emtex Patchcord FO SC/PC-LC/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 2m - Emtex (SC/PC-LC/APC-SM/DX-2)
Produse Emtex Patch Fibra Optica Emtex Patchcord FO SC/PC-LC/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 3m - Emtex (SC/PC-LC/APC-SM/DX-3) — Emtex Patch Fibra Optica Emtex Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 5m - Emtex (SC-SC-MM3/DX-5)
Produse Emtex Patch Fibra Optica Emtex Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 10m - Emtex (SC-SC-MM4/DX-10) — Emtex Patchcord utp utp-6-1.5-g-lszh-emt, lszh, 1.5m, gri emtex, cat 6 (UTP-6-1.5-G-LSZH-EMT)
Produse Emtex Patchcord utp-5e-3-g-lszh-emt, lszh, cat 5e, 3m, gri emtex (UTP-5E-3-G-LSZH-EMT) — Equip 603004 cabluri de rețea Alb 3 m Cat6a U/UTP (UTP) (603004) (603004)
Produse Equip 603005 cabluri de rețea Alb 5 m Cat6a U/UTP (UTP) (603005) (603005) — Equip 603054 cabluri de rețea Negru 3 m Cat6a U/UTP (UTP) (603054) (603054)
Produse Equip 603056 cabluri de rețea Negru 7, 5 m Cat6a U/UTP (UTP) (603056) (603056) — Equip 605534 cabluri de rețea Albastru 5 m Cat6 S/FTP (S-STP) (605534) (605534)
Produse Equip 605535 cabluri de rețea Albastru 7, 5 m Cat6 S/FTP (S-STP) (605535) (605535) — Equip 605578 cabluri de rețea Portocală 15 m Cat6 S/FTP (S-STP) (605578) (605578)
Produse Equip 605579 cabluri de rețea Portocală 20 m Cat6 S/FTP (S-STP) (605579) (605579) — Equip 605636
Produse Equip 605637 cabluri de rețea Albastru 0, 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) (605637) (605637) — Equip 605830 cabluri de rețea Albastru 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) (605830) (605830)
Produse Equip 605840 cabluri de rețea Verde 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) (605840) (605840) — Equip 606128 cabluri de rețea Negru 7, 5 m Cat6a F/FTP (FFTP) (606128) (606128)
Produse Equip 606132 cabluri de rețea Albastru 0, 25 m Cat6a F/FTP (FFTP) (606132) (606132) — Equip 606305 cabluri de rețea Galben 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) (606305) (606305)
Produse Equip 606306 cabluri de rețea Galben 5 m Cat6a S/FTP (S-STP) (606306) (606306) — Equip 606609 cabluri de rețea Portocală 15 m Cat6a S/FTP (S-STP) (606609) (606609)
Produse Equip 606610 cabluri de rețea Portocală 20 m Cat6a S/FTP (S-STP) (606610) (606610) — Equip 607697 cabluri de rețea Negru 0, 5 m Cat6a U/FTP (STP) (607697) (607697)
Produse Equip 607840 cabluri de rețea Verde 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) (607840) (607840) — Equip 625446
Produse Equip 625447 — Equip 705435 cabluri de rețea Albastru 7, 5 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) (705435) (705435)
Produse Equip 705436 cabluri de rețea Albastru 10 m Cat5e SF/UTP (S-FTP) (705436) (705436) — Equip Cable - 606101 (cablu patch S/FTP, CAT6A, LSOH, suport PoE/PoE+, negru, 0, 25m) (606101)
Produse Equip Cable - 606701 (cablu patch S/FTP, CAT6A, LSOH, suport PoE/PoE+, gri, 0, 25m) (606701) — Equip Conector echipare - 121144 (RJ45, Cat6, UTP) 100 buc/mpachet (121144)
Produse Equip Conector echipare - 121146 (RJ45, Cat6A, UTP) 100 buc/mpachet (121146) — Equip Patchkabel Cat6 40x/Box S/FTP 2xRJ45 1.00m ws LSZH (635510) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6 50x/Box S/FTP 2xRJ45 3.00m sw LSZH (635592) - pcone — Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 0.50m orange LSZH Polybeutel (605577) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 0.50m orange LSZH Polybeutel (605577) - vexio — Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 15.00m orange LSZH Polybeutel (605578) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 15.00m rot LSZH Polybeutel (605528) - pcone — Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 5.00m orange LSZH Polybeutel (605574) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6 S/FTP 2xRJ45 5.00m orange LSZH Polybeutel (605574) - vexio — Equip Patchkabel Cat6A 10x/Box S/FTP 2xRJ45 0.50m gr LSZH (645607) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6A 10x/Box S/FTP 2xRJ45 0.50m sw LSZH (645697) - pcone — Equip Patchkabel Cat6A F/FTP 2xRJ45 0.25m rot Slim LSZH (606142) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6A F/FTP 2xRJ45 0.25m rot Slim LSZH (606142) - vexio — Equip Patchkabel Cat6A F/FTP 2xRJ45 20.00m rot Slim LSZH (606151) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6A F/FTP 2xRJ45 3.00m blau Slim LSZH (606136) - pcone — Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 0.50m blau LSZH (606202) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 0.50m blau LSZH (606202) - vexio — Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 1.00m grau LSZH (606703) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 1.00m grün LSZH (606403) - pcone — Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 15.00m blau Plat. LSZH Polybeutel (605638) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 15.00m blau Plat. LSZH Polybeutel (605638) - vexio — Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 20.00m grün LSZH (606410) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 20.00m grün Plat. LSZH Polybeutel (605649) - pcone — Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 30.00m orange LSZH (606611) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6A S/FTP 2xRJ45 30.00m orange LSZH (606611) - vexio — Equip Patchkabel Cat6A U/FTP 2xRJ45 0.50m weiß Flach LSZH (607617) - vexio
Produse Equip Patchkabel Cat6A U/FTP 2xRJ45 1.00m gelb Flach LSZH (607660) - pcone — Equip Patchkabel Cat6A U/FTP 2xRJ45 5.00m grün Flach LSZH (607644) - pcone
Produse Equip Patchkabel Cat6A U/FTP 2xRJ45 5.00m grün Flach LSZH (607644) - vexio — Equip Patchpanel 16x RJ45 Cat6 19" 1HE grau (326316) - vexio
Produse Equip Patchpanel 16x RJ45 Cat6 19" 1HE grau (326317) - pcone — Equip Patchpanel 50x RJ45 Cat3 19" 1HE ISDN schwarz (125295) - pcone
Produse Equip Patchpanel 50x RJ45 Cat3 19" 1HE ISDN schwarz (125295) - vexio — Equip Tambur de cablu Equip - 401486 (Cat6, cablu S/FTP, LSOH, cupru, 305m) (401486)
Produse Equip UTP CAT5e 0.5m 825417 — Ewent Cablu Audio Jack (3, 5 mm) Ewent Negru 2 m
Produse Ewent Cablu de Rețea Categoria 6 UTP Ewent EW-6U-030BL Negru Multicolor 3 m — Extralink Ntwork cable CAT6 UTP internal 305M (EX.10062) - pcone
Produse Extralink Ntwork cable CAT6 UTP internal 305M (EX.10062) - vexio — Gembird Cablu de retea ftp gembird cat5e, 1m, galben, awg26, ecranat, pp22-1m/y (PP22-1M/Y)
Produse Gembird Cablu de retea Gembird, S/FTP, 15 m, Negru (PP8-LSZHCU-BK-15M) — Gembird Cablu de Rețea Rigid UTP Categoria 5e GEMBIRD PP12-5M Bej 5 m
Produse Gembird Cablu de Rețea Rigid UTP Categoria 6 GEMBIRD - mallbg - 31,60 RON — Gembird Cablu FTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 0.25 m, alb, AWG26, ecranat PP6-0.25M/W (PP6-0.25M/W) - melarox
Produse Gembird Cablu FTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 1 m, albastru, AWG26, ecranat PP6-1M/B (PP61M/B) — Gembird Cablu patch CAT6 7, 5m (ETH0521BQ)
Produse Gembird Cablu patch cord ftp gembird cat6, 1m, galben, awg26, ecranat (pp6-1m/y) (PP6-1M/Y) — Gembird Cablu RJ45 Categoria 6 UTP Rigid GEMBIRD PP6A-LSZHCU-R-2M 2 m
Produse Gembird Cablu RJ45 Categoria 6 UTP Rigid GEMBIRD PP6A-LSZHCU-W-3M 3 m — Gembird FPC-5004E-SOL/100
Produse Gembird FPC-5051GE-SO-OUT — Gembird PATCH CORD FTP GEMBIRD Cat5e, cupru-aluminiu, 15 m, gri, AWG26, ecranat "PP22-15M (RY-PP22-15M)
Produse Gembird PATCH CORD FTP GEMBIRD Cat6 cupru-aluminiu 0.25 m alb AWG26 ecranat "PP6-0.25M/W (PP6-0.25M/W) — Gembird Patch Cord Gembird RJ45, cat. 5e, FTP, 1m, black (PP22-1M/BK)
Produse Gembird Patch Cord Gembird RJ45, cat. 5e, FTP, 1m, yellow (PP22-1M/Y) — Gembird PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat5e, cupru-aluminiu, 0.25 m, galben, AWG26, "PP12-0.25M/Y
Produse Gembird PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat5e, cupru-aluminiu, 0.25 m, galben, AWG26, "PP12-0.25M/Y" (include TV 0.06 lei) (RY-PP12-0.25M/Y) — Gembird Patchcord Gembird PP6A-LSZHCU-30M, Cat6a, S/FTP, 30m, Gri (PP6A-LSZHCU-30M)
Produse Gembird Patchcord Gembird PP6A-LSZHCU-50M, Cat6a, S/FTP, 50m, Gray (PP6A-LSZHCU-50M) — Gembird patchcord RJ45 cat. 5e UTP 2m blue (3597160)
Produse Gembird patchcord RJ45 cat. 5e UTP 2m green (3597164) — Gembird patchcord RJ45, cat. 6, FTP, 1m, yellow (PP6-1M/Y) - pcbit
Produse Gembird patchcord RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 0.25m, black (PP6A-LSZHCU-BK-0.25M) - pcbit — Gembird PP12-0.5M patchcord RJ45 cat. 5e UTP 0.5m gray (3597143)
Produse Gembird PP12-0.5M/B — Gembird PP12-3M/B
Produse Gembird PP12-3M/BK — Gembird PP6-0.25M/Y
Produse Gembird PP6-0.5M — Gembird PP6-7.5M
Produse Gembird PP6-LSZH-3M — Gembird PP6A-LSZHCU-Y-0.5M
Produse Gembird PP6A-LSZHCU-Y-1.5M — Gembird PP6U-2M/Y
Produse Gembird PP6U-2M/Y UTP Cat6 Patch cord 2 m yellow (3640794) — Gembird Tester cablu retea gembird nct-1 pentru cabluri utp, ftp si coaxial (NCT-1)
Produse Gembird Tester Cabluri de Rețea GEMBIRD NCT-2 Negru — Genway Cablu FTP CAT5E 4x2/0.45mm, aluminiu cuprat, rola 305 metri (FTP.01)
Produse Genway Cablu FTP CAT5E 4x2/0.45mm, cupru masiv, rola 305 metri (FTP.CU) — Goobay Cablu CAT5e 2m UTP 2x RJ45 patchcord CCA neecranat alb Goobay (68504)
Produse Goobay Cablu CAT5e FTP RJ45-RJ45 1m ecranat alb Goobay (93491) — Goobay Cablu de retea cat 6 SFTP cu 1 unghi 90 grade 5m Negru, Goobay G51546 (G51546)
Produse Goobay Cablu de retea cat 6 UTP cu 1 unghi 90 grade 0.25m Negru, Goobay G51513 (G51513) — Goobay Cablu de retea de exterior UTP cat 6 40m Negru, Goobay 94394 (G94394)
Produse Goobay Cablu de retea de exterior UTP cat 6 50m Negru, Goobay 94395 (G94395) — Goobay Cablu de retea RJ45 CAT 6A flat UTP 15m Alb, Goobay G96380 (G96380)
Produse Goobay Cablu de retea RJ45 CAT 6A flat UTP 15m Negru, Goobay 96378 (G96378) — Goobay Cablu de retea RJ45 cat. 6 S/FTP (PiMF) 3m Negru, Goobay G69698 (G69698)
Produse Goobay Cablu de retea RJ45 flat FTP Cat. 6 0.25m Alb, Goobay G94913 (G94913) — Goobay Cablu de retea RJ45 UTP cat 6 Slim 15m Gri, Goobay 93735 (G93735)
Produse Goobay Cablu de retea RJ45 UTP cat 6 Slim 20m Gri, Goobay 93736 (G93736) — Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 0.25m, F/UTP, Goobay - 93489
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 0.25m, SF/UTP, Goobay - 95203 — Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 1.5m, SF/UTP, Goobay - 95551
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 1.5m, U/UTP, Goobay - 95191 — Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 1m, F/UTP, Goobay - 93457
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 1m, F/UTP, Goobay - 93491 — Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 2m, F/UTP, Goobay - 96079
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 2m, SF/UTP, Goobay - 50145 — Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 5m, F/UTP, Goobay - 50183
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 5m, F/UTP, Goobay - 50189 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 0.25m, S/FTP, Goobay - 95453
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 0.25m, S/FTP, Goobay - 95454 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 1.5m, S/FTP, Goobay - 95582
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 1.5m, S/FTP, Goobay - 95583 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 1m, S/FTP, Goobay - 68693
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 1m, S/FTP, Goobay - 93468 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 2m, U/UTP, Goobay - 95152
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 2m, U/UTP, Goobay - 96412 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 5m, S/FTP, Goobay - 93475
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6, lungime 5m, S/FTP, Goobay - 93509 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 0.5m, S/FTP, Goobay - 91090
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 0.5m, S/FTP, Goobay - 91575 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 1.5m, S/FTP, Goobay - 95607
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 10m, S/FTP, Goobay - 91097 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 1m, U/UTP, Goobay - 96308
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 1m, U/UTP, Goobay - 96311 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 2m, U/UTP, Goobay - 96326
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 30m, S/FTP, Goobay - 91674 — Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 5m, S/FTP, Goobay - 93823
Produse Goobay Cablu patch cord, Cat 6a, lungime 5m, U/UTP, Goobay - 96339 — Goobay Cablu patchcord Cat8.1 SFTP 1m alb PiMF 2000MHz RJ45 cupru Goobay (55124)
Produse Goobay Cablu patchcord Cat8.1 SFTP 1m PiMF 2000MHz RJ45 cupru negru Goobay (66721) — Goobay Cablu prelungitor RJ 45 CAT 6A S/FTP (PiMF) 1m Negru, Goobay 77574 (G77574)
Produse Goobay Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex -LC- duplex 15m Goobay (95756) — Goobay Cablu UTP 0.5m CCA patchcord retea CAT5e 2x RJ45 gri Goobay (68337)
Produse Goobay Cablu UTP 0.5m portocaliu patchcord CAT5e 2x RJ45 CCA Goobay (95215) — Goobay Cablu UTP CAT6 mufat 0.5m patch cord rosu Goobay (68436)
Produse Goobay Cablu UTP Cat6 mufat 1m patch cord magenta Goobay (95261) — Goobay CAT 6A cablu patch, S/FTP (PiMF), gri 1m (93680)
Produse Goobay Cat6 SSTP PIMF 30m networking cable Grey (50894) - pcone — Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 0.5m, Goobay - 95214
Produse Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 0.5m, Goobay - 95215 — Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 1m, Goobay - 95218
Produse Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 1m, Goobay - 95219 — Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 3m, Goobay - 94165
Produse Goobay Patch cord Cat 5e, U/UTP, conexiune 1: 1, 3m, Goobay - 94173 — Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 0.25m, Goobay - 95256
Produse Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 0.25m, Goobay - 95257 — Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 15m, Goobay - 95268
Produse Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 1m, Goobay - 68437 — Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 40m, Goobay - 94394
Produse Goobay Patch cord Cat 6, U/UTP, conexiune 1: 1, 50m, Goobay - 55437 — Goobay Patch cord Cat 6a, U/UTP, conexiune 1: 1, rotund, 30m, Goobay - 55415
Produse Goobay Patch cord Cat 6a, U/UTP, conexiune 1: 1, rotund, 30m, Goobay - 55428 — Goobay Rola cablu de retea exterior 50m S/FTP (PiMF) cat. 7 Negru, Goobay G53867 (G53867)
Produse Goobay Rola cablu de retea prelungitor cat 7A LSOH SFTP 90m, Goobay 58938 (G58938) — Hama 200688
Produse Hama 200689 — Hama Patch Cord Hama 00200922, Cat6, F/UTP, 1.5m, White (00200922)
Produse Hama Patchcord Hama 00020078, Cat6, UTP, 1.5m, White (00020078) — Harting Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 0.4m, SF/UTP, HARTING - 09474747003
Produse Harting Cablu patch cord, Cat 5e, lungime 0.6m, SF/UTP, HARTING - 09474747005 — Harting Cablu patch cord, Cat 6, lungime 15m, S/FTP, HARTING - 09474747162
Produse Harting Cablu patch cord, Cat 6, lungime 1m, S/FTP, HARTING - 09474747109 — Harting Patch cord Cat 6a, S/FTP, conexiune 1: 1, 2m, HARTING - 09488447745020