Cablu, conector
Produse Goobay Cablu cupru multifilar izolat 10m rosu 1x0.14mm Goobay (55044) — Goobay Cablu DisplayPort DP tata la DP tata 1m Goobay (51952)
Produse Goobay Cablu DisplayPort la DVI-D 3m, Goobay (DP-DVI-3.0M-CABGOB) — Goobay Cablu Goobay 3 x RCA tata - 3 x RCA tata 15m negru (3RCA-AV-15.0M-CABGOB)
Produse Goobay Cablu Goobay 3.5 Jack tata - 2x RCA mama 0.2m negru (3.5J-2RCAF-0.2M-CABGOB) — Goobay Cablu Goobay v1.4 HDMI tata la micro HDMI tata super slim 0.5m alb (HD-HDMIC-0.5M/E/SL/W-CABGOB)
Produse Goobay Cablu Goobay VGA cu audio Jack 2m negru (VGA+3.5J-2.0M-CABGOB) — Goobay Cablu Hdmi 270 grade 5m 2.0v Ethernet 3D Goobay (31924)
Produse Goobay Cablu HDMI 2m v2.0 3D Full HD cu Ethernet 4K HDTV 4096x2160 la 30Hz Goobay (31908) — Goobay Cablu HDMI v1.4, cotit 90gr, 1, 5m (HD90-1.5M/E-CABGOB)
Produse Goobay Cablu HDMI v1.4, cotit 90gr, 5, 0m, inv. (HD90-5.0M/E/I-CABGOB) — Goobay Cablu micro USB 3.0 - USB C 1m negru Goobay (67996)
Produse Goobay Cablu mini DisplayPort la Hdmi 2m alb Goobay (52861) — Goobay Cablu patch SFTP CAT7 0.25m albastru 2x RJ45 cupru ecranat Goobay (91565)
Produse Goobay Cablu patch SFTP CAT7 0.25m verde 2x RJ45 cupru ecranat Goobay (91568) — Goobay Cablu prelungitor USB 2.0, mufă tată USB A - mufă mamă USB A, 1.2 m, negru, Goobay
Produse Goobay Cablu prelungitor USB 2.0, mufă tată USB A - mufă mamă USB A, 2 m, negru, Goobay — Goobay Cablu Scart-Scart LCXM 1.5m Goobay (11702)
Produse Goobay Cablu schuko la 3 fire invelis textil 3m Goobay (50504) — Goobay Cablu USB - mini USB mini B tata 5pini unghi 90 negru 1.8m Goobay (34971)
Produse Goobay Cablu USB 2.0 - micro USB 0.3m negru Goobay (95735) — Goobay Cablu USB A tata la mini USB tata 1.8m Goobay (50767)
Produse Goobay Cablu USB C tata - USB 2.0 tata 1m 3A 0.48Gbit/s alb Goobay (45563) — Goobay Cablu UTP 5m portocaliu patchcord CAT5e 2x RJ45 CCA neecranat Goobay (95239)
Produse Goobay Cablu UTP 7.5m patch cord retea CAT5e CCA 2x RJ45 neecranat gri Goobay (68387) — Goobay Cablu VGA 3m Full HD 1920x1200 dublu ecranat Goobay (50489)
Produse Goobay Cablu VGA 40m HD 1024x768 Goobay (93008) — Goobay Conector HDMI metal Goobay (con-hdmi-01-gbay)
Produse Goobay Conector mama rosu cablu 0.5-1mm 2.8x0.8mm Goobay (17000) — Goobay Mufa adaptor RCA mama la RCA 90 tata inel negru metal aurit Goobay (11590)
Produse Goobay Mufa antena auto mama plastic Goobay (11405) — Goobay Mufa DC 90 grade interior 2.5mm mama cablaj Goobay (11637)
Produse Goobay Mufa DC mama 2.5x5.5mm montabil pe panou Goobay (11639) — Goobay Mufa Jack 6.35mm mono mama din plastic panou Goobay (11095)
Produse Goobay Mufa Jack 6.35mm mono mama metal panou Goobay (11083) — Goobay Mufa tata F cu infiletare 7mm calitate superioara Goobay (51864)
Produse Goobay Mufa UHF mama montabil pe panou Goobay (11324) — Goobay Prelungitor Jack 3.5mm 3m stereo Goobay (50432)
Produse Goobay Prelungitor Jack 3.5mm 4 pini 1.5m Goobay (62478) — Goobay SATA cable 0.50m SATA I-III internal - 95021 (95021)
Produse Goobay SATA cable 0.50m SATA I-III internal - 95296 (95296) — Google Cablu De Date Si Incarcare USB Tip C Google Pixel Negru
Produse Google Cablu De Date Si Incarcare USB Tip C Google Pixel XL Negru — Hahnel Duo Traveller - Incarcator tableta/telefon retea USB dublu 2.1A+1A
Produse Hama (134605) Cablu date Lightning, 1m, alb - pcone — Hama 54502 Cablu USB 3.0 A-B 3m negru (54502)
Produse Hama 78442 — Hama Accesoriu pentru imprimanta hama Cablu USB Hama cablu USB DATALINK USB A - MINI USB 12m ( 440875800000 ) (44087580)
Produse Hama Accesoriu pentru imprimanta hama Cablu USB Hama Mini-B 075 m ( 990397440000 ) (99039744) — Hama Accesoriu pentru imprimanta hama Reflected Lightning, 1.5m (001783000000) (001783000000)
Produse Hama Accesoriu pentru imprimanta hama Reflected Micro USB, 1.5m (001782870000) (001782870000) — Hama Adaptor Hama DVI-D la HDMI Negru (4007249340351)
Produse Hama Adaptor Hama F-Plug - Coaxial (4007249475206) — Hama Cablu alimentare Hama Euro 2 Pini 3 m Alb (4047443303646)
Produse Hama Cablu alimentare Hama Euro 2 Pini 3 m Negru (4047443303776) — Hama Cablu Audio Hama Optic ODT gold-plated 3m Negru (4047443190611)
Produse Hama Cablu audio Jack 3.5 Hama 0.5m (4047443165725) — Hama Cablu de date Hama microUSB - USB 2.0 1m Negru (4047443170408)
Produse Hama Cablu de date Hama microusb lightning — Hama Cablu Hama HDMI la HDMI 1.5m High Speed (4007249301130)
Produse Hama Cablu Hama HDMI microUSB B pasiv Negru (4007249831897) — Hama Cablu Optic Hama ODT tata-tata 1.5m Negru (4007249429728)
Produse Hama Cablu Optic Hama ODT tata-tata 3m Negru (4007249429735) — Hama DIN Mufă adaptor antena - soclu ISO 1 buc (436, 420, 000). (436420000)
Produse Hama DisplayPort Male - DisplayPort Male, v1.2, 3m, negru (HM78443) — Hama HDMI Male - HDMI Male, v1.4, 5m, Ethernet, negru (HM83058)
Produse Hama HDMI Male - HDMI Male, v1.4, 5m, Ethernet, negru (HM83082) — Hama USB Male la Lightning Male, MFi, 1.5 m, White (HM102099)
Produse Hama USB Male la microUSB Male, 0.75 m, Black (HM54587) — Hdmi - Hdmi (d895220)
Produse HDMI - micro HDMI (5286793) — HiCon Jack 63 Mono 90
Produse HiCon Jack 63 Mono 90 NI — Hikvision Cablu Coaxial Rg59 Cca Cu Alimentare (ds-1lc1sca2c-200b)
Produse Hikvision Cablu coaxial RG59 CCA Hikvision DS-1LC1SCA-200B (DS-1LC1SCA-200B) — Hikvision Video balun pasiv Hikvision (DS-1H18)
Produse Hirose Electronic Capac de protecţie mufă RJ45, negru, Hirose Electronic TM21P-88P(13) — Hoco Adaptor Hoco UA5 Type-C, negru (UA5)
Produse Hoco Adaptor Hoco UA6 Type-C, negru (UA6) — Home Theater Cablu Hdmi 5m carcasa metalica Profesional Home Theater (52737)
Produse Home Theater Cablu Hdmi slim 1.5m v2.0 Ethernet 3D Profesional Home Theater (52692) — HP 1.9M C13 to DK 2-5A Pwr Cord (J9888A)
Produse HP 1.9M C13 to GB 1002 Pwr Cord (J9890A) — HP 2.5M C15 to SI 32 90deg Pwr Cord (J9958A)
Produse HP 200-250V 10A C15 to C14 . 76m Jumper Cable (E7807A) — HP BladeSystem c-Class QSFP+ to 4x10G SFP+ 15m Active Optical Cable (721076-B21)
Produse HP BladeSystem c-Class QSFP+ to 4x10G SFP+ 7m Active Optical Cable (721070-B21) — HP Cablu video Laptop HP DV7-4154
Produse HP Cablu video Laptop HP DV7-5000 — HP Cablu Video LCD HP EliteBook 8560W
Produse HP Cablu Video LCD HP ENVY 15-3000 — HP Cablu video LCD HP Pavilion DV4-1400 DC02000IO00
Produse HP Cablu Video LCD HP Pavilion DV5-1000 — HP Cablu Video LCD HP Pavilion G4-1300
Produse HP Cablu Video LCD HP Pavilion G4-1400 — HP Cablu Video LCD HP ProBook 4525s
Produse HP Cablu Video LCD HP ProBook 4530S — HP Cablu video lvds Laptop HP 350 g2
Produse HP Cablu video lvds Laptop HP 355 g1 — HP DL360 Gen9 SFF Smart Array P440ar/H240ar SAS Cable (766209-B21)
Produse HP DL360p Gen8 SFF 2x36pin P430 36-inch Cable Kit (762721-B21) — HP HP DL380e Gen8 Smart Array Cable Kit (672250-B21)
Produse HP HP DL585G5 C19-C14 PWRCRD 10FT Kit (313228-B21) — HP Mufa alimentare HP 15-AC
Produse HP Mufa alimentare HP 15-AF — HP Mufa Alimentare Laptop HP Envy 15-J000
Produse HP Mufa Alimentare Laptop HP Envy 15-J031nr — HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cable (JH234A) - senetic
Produse HP X242 40G QSFP+ to QSFP+ 1m DAC Cable (JH234A) - thomas-it — HQ Adaptor Casti Dual (Alb)
Produse HQ Adaptor HDMI MHL 1080P — HQcable Cablu HQcable Type-C - Type-C Black (cc-10)
Produse HQcable Cablu MicroUSB HQcable Flat USB 2.0 Black (1m, gold plated connectors) (MBFL-10) — HQ Cablu Date & Incarcare MicroUSB - 2 Sides (Negru)
Produse HQ Cablu Date & Incarcare MicroUSB - Heart (Negru) — HQ Cablu Date & Incarcare Tip C - 90 Grade (Negru)
Produse HQ Cablu Date & Incarcare Tip C - 90 Grade (Negru) 2 Metri — HQ S-VIDEO COUPLER (F-F) Prelungitor (hqs-sac067)
Produse HQ Set programare telecomenzi HQ, senzor infrarosu (RC-PROG-KIT) — HTC Cablu Date Si Incarcare USB Tip C HTC 10 Negru
Produse HTC Cablu Date Si Incarcare USB Tip C HTC Exodus 1 Alb — HTC Cablu USB HTC HDMI USB A jack 3.5mm 5m (99H20342-00) (99H20342-00)
Produse HTM Cablu de Date HTC T500 MicroUSB 12 Pini — Huawei Cablu Date Si Incarcare USB Tip C Huawei Mate 10 Pro Negru
Produse Huawei Cablu Date Si Incarcare USB Tip C Huawei Mate 20 Pro Negru — Huawei Cablu Date Si Incarcare USB Type C Huawei Honor Magic Alb
Produse Huawei Cablu Date Si Incarcare USB Type C Huawei Honor V10 Alb — Huawei Cablu Incarcare 3 Pini Pentru Harman Kardon Bulk - vexio
Produse Huawei Cablu Incarcare USB Type C 1M Bulk 2A (216450) — i-tec Cablu i-tec USB3.0 - Display Port (U3DP4K) (U3DP4K)
Produse i-tec Cablu i-tec USB3.0- HDMI (U3HDMI4K) (U3HDMI4K) — IBM 3M SAS Cable (39R6531)
Produse IBM 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD) (00Y2469) — IBM DCS Group 7 (Israel) (00Y8713)
Produse IBM DCS Group 8 (Denmark, Liechtenstein, Switzerland) (00Y8715) — iBOX Cablu USB iBox 1m KU3M1 (IKU3M1)
Produse iBOX I-BOX Cablu HDMI FullHD v1.4 2m GOLD (ITVFHD05) — Impuls Cablu USB 5 metri
Produse Impuls Cablu USB imprimata 5 m KPO2734-5 — in-akustik Cablu boxe Inakustik Exzellenz Silver 2x2.5mm2 - metru
Produse in-akustik Cablu boxe Inakustik Exzellenz Silver 2x4.0mm2 - metru — in-akustik Cablu boxe Inakustik Star Speaker Cable 2x1.5mm, rola 20m
Produse in-akustik Cablu boxe Inakustik Star Speaker Cable 2x2, 5mm — incipio C-USB -> Micro cablu USB, USB 2.0, 1m, alb (PW-254-WHT) (PW-254-WHT)
Produse incipio Cablu USB Incipio Charge/Sync Micro-USB (PW-200-YLW) (PW-200-YLW) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline Adaptor USB 2.0 Tip A femelă - carcasă tip A 0.2m placat cu aur (33441) (33441E)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline Adaptor USB A / 4pin, 0, 4M, Gri (33440B) (33440B) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline extensie Ultra-subtire tip A mascul - O femelă 3m negru placat cu aur (34603F) (34603F)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline Extensie USB 3.0 A - 100cm (35610) (35610) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline miniUSB (unghiular) 1.5m negru (34115) (34115)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline miniUSB (unghiular) 1.5m negru (34215) (34215) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline Typ A męski - żeński czarny 5m (34605B) (34605B)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline Ultra Slim USB A / micro USB, 3m, negru (35430F) (35430F) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB 3.0 A/A, 0.5m, Czarny (35605) (35605)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB 3.0 A/micro USB B, 2m, Czarny (35420) (35420) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB A / A, 20m (34613I) (34613I)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB A / A, 25m (34614I) (34614I) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB C -> B USB (m / m) 3m Negru (35763) (35763)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB C -> B USB (m / m) 5m negru (35765) (35765) — inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB-B 2m Transparent (34518T) (34518T)
Produse inline Accesoriu pentru imprimanta inline USB-B 2m Unghi, negru (34520U) (34520U) — inline Cablu de alimentare internă (29672C) (29672C)
Produse inline Cablu de alimentare internă 8 pini de sex masculin - feminin 0.2m - 26631 (26631) — inline Cablu inline 2x Cinch (F / F) Negru (99318) (99318)
Produse inline Cablu inline 2x Molex adaptor - 6 pini PCI-E 0.3 m (26628) (26628) — inline Cablu inline adaptor de 6 pini de alimentare - 8 pini PCIe (26626) (26626)
Produse inline Cablu inline Adaptor de alimentare (26628D) (26628D) — inline Cablu inline Cinch na 2x Cinch (99312) (99312)
Produse inline Cablu inline Cinch na 2x Cinch (F/F) Czarny (99327) (99327) — inline Cablu inline extensie 2x4 pini intern de sex masculin - feminin 8 pini, 30cm - 26630 (26630A)
Produse inline Cablu inline Extensie USB 3.0 antet internă cablu de sex masculin - feminin 0, 35M (33448I) (33448I) — inline Cablu inline Kabel do drukarki 25pin D-Sub / 36pin Centronic 5m (11435) (11435)
Produse inline Cablu inline Kabel do wentylatora 12V - 7V, 0.3m (33007) (33007) — inline Cablu inline Mini-PCI / 2x SATA 6 Gb / s RAID (66907) (66907)
Produse inline Cablu inline Mini-SAS 4x SATA 0, 5M Red (27620) (27620) — inline Cablu inline SATA (27307) (27307)
Produse inline Cablu inline SATA (27307W) (27307W) — inline Cablu inline Turnate cablu DB9 serial de sex masculin - feminin 3m directă gri (12233) (12233)
Produse inline Cablu inline Turnate cablu DB9 serial de sex masculin - feminin 7m directă gri (12237) (12237) — inline Cablu SAS 29 pini SFF-8482 + Putere - 1x SATA, 0, 5M (27602) (27602)
Produse inline Cablu SAS 32 Pin la 4x SAS alimentare 29 pini, 0.5m - 27640I (27640I) — inline HDMI Adapter HDMI A żeński - żeński Z pozłacany - markowy (17600G) (17600G)
Produse inline HDMI-DVI adaptor HDMI - DVI - un unghi flexibil - (17660W) (17660W) — Intelinet Patch Cord FTP Cat6. 1 m Alb (340373)
Produse Intel INTEL A2U4PSWCXCXK1 Cable Kit Oculink 2U 4 port Switch Card for Riser 1 or 2 to Left Drive Bay (A2U4PSWCXCXK1) — Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/LC, 50/125 m, OM4, 1.0 m (3.0 ft. ), violet (750875)
Produse Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/LC, 50/125 m, OM4, 10.0 m (33.0 ft. ), violet (751032) — Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/ST, 62.5/125 m, OM1, 10.0 m (33.0 ft. ), Orange (471343)
Produse Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, LC/ST, 62.5/125 m, OM1, 2.0 m (7.0 ft. ), Orange (471312) — Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, ST/ST, 50/125 m, OM2, 3.0 m (10.0 ft. ), Orange (470070)
Produse Intellinet Fiber Optic Patch Cable, Duplex, Multimode, ST/ST, 50/125 m, OM2, 5.0 m (14.0 ft. ), Orange (470087) — Intellinet Network Cable, Cat6 compatible, CU, U/UTP, PVC, 1.5 m, Gray (340380)
Produse Intellinet Network Cable, Cat6 compatible, CU, U/UTP, PVC, 1.5 m, Green (342483) — Inter-Tech Adaptor Inter-Tech Molex - SATA (MOLEX-SATA)
Produse Inter-Tech Adaptor Inter-Tech Molex SATA (MOLEX-SATA) — Inter-Tech Cablu SFF-8088 - SFF-8088 (88885239) (88885239)
Produse Inter-Tech Cablu si Adaptor Molex -> SATA Power Adapter (MOLEX-SATA) — Intex Patchcord utp cat 6e 15m galben intex (KOM0152)
Produse Intex Patchcord utp cat 6e 15m rosu intex (KOM0153) — iSound Cablu de date iSound Heavy Duty ISOUND-6100, Type-C - Type-C, 1.8 m (Negru) (ISOUND-6100)