Toate părerile
8 luni
petter.s

Dacă softul este actualizat, după care se resetează telefonul cu un anumit cod special de recuperare, se poate instala absolut orice aplicație recomandată de Nokia pentru acest model de telefon. De blocat, asta este mai blochează, la fel ca și orice calculator, când este forțat. Eu zic că la prețul actual, își merita toți banii!
1 ani
adigital
2 ani
agarthian
E71 este cu siguranta in topul telefoanelor bussines la momentul actual. desi este dotat cu toate facilitatile absolut necesare unui telefon din clasa sa, isi pastreaza fluiditatea navigarii in meniu si interfata prietenoasa datorita sistemului de operare Symbian (mult mai stabil si mai prietenos decat windows mobile, sistemul de operare folosit de principalii concurenti), E71 isi pastreaza de asemenea si designul compact, chiar daca are o tastatura qwerty extrem de utila pentru redactarea de mailuri/sms.
2 ani
iuliutz
Este telefonul pe care il doreste orice pasionat al internetului mobil. Are ca puncte forte- wirelessul, gps-ul, browserul flash, sistemul de operare symbian care permite instalarea de aplicatii care completeaza nevoile utilizatorului. Ca minusuri- bateria care pe mine ma tine intre 1 si 2 zile.
Il recomand cu caldura si pot sa spun cu siguranta ca acest telefon se ridica la asteptarile si celor mai pretentiosi utilizatori
Il recomand cu caldura si pot sa spun cu siguranta ca acest telefon se ridica la asteptarile si celor mai pretentiosi utilizatori
2 ani
adrianita
Dupa parerea mea telefoanele Nokia sunt cele mai bune,si cand spun bune ma refer la fatul ca sunt rezistente la lovituri,bateria tine foarte mult si de exemplu acest mobil are un design frumos si poti accesa de pe el orice pagina de internet foarte simplu,este super util,chiar merita cumparat...in plus toate optiunile din meniu,e chiar tare rau!
2 ani
Stefan

poi ce sa va zic? E71 e o bijuterie de telefon, are o forma un pic ciudata dar cam atat ... in rest e foarte practica ...e ca un mic robotel care stie sa faca tot ce ii spui ... la pret e un pic piperat dar na ...asta este ... daca vrei sa fi in pas cu tehnologia atunci nu te lasi mai prejos si iti cumperi unul chiar acuma
1 ani
manole

bunisor, ca si telefon e OK, insa daca vrei mai mult de la un gadget...
Avantaje:
e-mail rapid, poze la lumina relativ bune, destul de rezistent la toate, sunet bun, radio excelent poate era bun sa aiba si RDS.
Dezavantaje:
soft instabil, se blocheaza cand ti-e lumea mai draga, aparatul foto sau video se blocheaza si el atunci cand ai de facut o fotografie, nu instaleaza decat app cu certificat.
1



