SMC SMC 6152L2

SMC SMC 6152L2
Localizare:
Traseu sugerat:  
Descrierea produsului
Porturi 10/100 Mbit/s 48
Porturi 10/100/1000 Mbit/s 4
Management (SNMP) Da

Ați găsit greşeli în descrierea produsului? Vă rugăm să ne trimiteți o notificare!

48 , IEEE802.3ad Link aggrega tion control protocol , IEEE802.1p Priority tags , IEEE802.3z Gigabit Ethernet , IEEE802.3 Ethernet , IEEE802.1w Rapid Spanning Tree , IEEE802.1Q VLAN , IEEE802.1D Spanning Tree Protocol and traffic priorities , IEEE802.3u Fast Ethernet , IEEE802.1v Protocol Based Vlans , IEEE802.1ac VLAN tagging , IEEE802.3x Flow Control , IEEE802.3ab , Cu Management , 4Mbits , 48 x 10/100BASE-T ports , 4 x Gigabit combo ports (RJ-45/SFP) , Fara PoE , Ports: Link/activity , System: Power, Diag , Nu , Software Loading :TFTP in-band or Xmodem out-of-band Dual firmware images Multiple configuration files support , MIB Support :MIB II (RFC 1213), Bridging MIB (RFC 1493), Ethernet-Like MIB (RFC 2665), Bridge MIB Extensions (RFC 2764), RMON MIB (RFC 1757), RFC 2737, RFC 2742, RFC 2021, RFC 2863, RFC 2618, SMC private MIB , In-Band Management :Telnet, SLIP, Web-based HTTP, or SNMP manager , RMON Support :Groups 1,2, 3, 9 (Statistics, History, Alarm, Event) , Out-of-Band Management : RS-232 DB-9 console port , 8K MAC address entries , SWITCHING FABRIC :17.6 Gbps / 13Mpps , Switch Features :Spanning Tree Protocol (802.1D, . 1w) , Quality of Service :Supports 4 levels of priority with flexible classification and prioritizationPer port bandwidth management Diffserv, IEEE802.1p (priority queues), DSCP, or TCP/UDP port based , SSH (v1.5 and 2.0) for Telnet sessions , RADIUS , MultiLink Trunking (LACP) : 8 groups of up to 8 ports , VLAN tagging, GVRP for automatic VLAN learning , Forwarding Mode : Store-and-forward , Diagnostic Features : Port Mirroring Remote Ping Event/Error Log SMTP SNTP , Static port security , TACACS+ client authentication , IEEE 802.1x , 802.1v (Protocol based Vlans) , VLAN Support , Jumbo Frame support (on gigabit ports) , HTTPS and SSL , L2/L3/L4 access control lists , Private vlan support , Up to 255 groups; port-based or with 802.1Q , Network Interface :10/100 BASE-T ports , Singlemode fiber cable: 9/125 micron , 10/100/1000 BASE-T ports , MEMORY 64MB SDRAM/ 16MB Flash , SFP Transceiver slots supporting SX, LX and ZX SFP , Multimode fiber cable; 62.5/125 or 50/125 microns , Internal, auto-ranging transformer: 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz , 30 Watts maximum , 3.15 kg , 440 x 171 x 43 mm , 8 Years - smc6152l2-eu
Denumiri similare la Switch SMC SMC 6152L2: SMC 6152 L 2, SMC6152L2, SMC 615 2L 2
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.

^