Cisco WS-C2960X-24TS-L

Localizare:
Traseu sugerat:  

Alte oferte pentru produsul

Descrierea produsului
24 , RFC 2598 - Expedited ForwardingRFC 2571 - SNMP ManagementRFC 3046 - DHCP Relay Agent Information Option , IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports , IEEE 802.1axRFC 768 - UDPRFC 783 - TFTPRFC 791 - IP , RFC 1157 - SNMP v1RFC 1166 - IP AddressesRFC 1256 - Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery , RFC 1902-1907 - SNMP v2RFC 1981 - Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6 , RFC 2463 - ICMP IPv6RFC 2474 - Differentiated Services (DiffServ) Precedence RFC 2597 - Assured Forwarding , IEEE 802.1XIEEE 802.1ab (LLDP)IEEE 802.3adIEEE 802.3af and IEEE 802.3at , RMON I and II standardsSNMP v1, v2c, and v3IEEE 802.3azIEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet , RFC 951 - Bootstrap Protocol (BOOTP)RFC 959 - FTPRFC 1112 - IP Multicast and IGMP , RFC 1643 - Ethernet Interface MIBRFC 1757 - RMONRFC 1901 - SNMP v2C , RFC 2460 - IPv6RFC 2461 - IPv6 Neighbor DiscoveryRFC 2462 - IPv6 Autoconfiguration , RFC 3376 - IGMP v3RFC 3580 - 802.1X RADIUS , IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1p CoS PrioritizationIEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1sIEEE 802.1w , IEEE 802.3 10BASE-TIEEE 802.3u 100BASE-TXIEEE 802.3ab 1000BASE-TIEEE 802.3z 1000BASE-X , RFC 792 - ICMPRFC 793 - TCPRFC 826 - ARPRFC 854 - Telnet , RFC 1305 - NTPRFC 1492 - TACACS+RFC 1493 - Bridge MIBRFC 1542 - BOOTP extensions , FRC 2068 - HTTP RFC 2131 - DHCPRFC 2138 - RADIUSRFC 2233 - IF MIB v3RFC 2373 - IPv6 Aggregatable Addrs , Cu Management , 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling , 10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling , 1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling , 1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling , Fara PoE , Equal-cost routingPolicy-based routing (PBR) Hot Standby Routing Protocol (HSRP) , Advanced IP unicast routing protocols (OSPF for Routed Access) , IP unicast routing protocols (Static, Routing Information Protocol Version 1 [RIPv1], and RIPv2, RIPng , Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP)Protocol Independent Multicast (PIM) , Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplexSystem status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speed , Da , Multidomain AuthenticationAccess Control ListsSecure Shell (SSH) Protocol, Kerberos, and Simple Network Management Protocol Version 3 (SNMPv3) , Cisco TrustSecComprehensive 802.1XIPv6 First-Hop SecurityDevice Sensor and Device ClassifierCisco Trust Anchor Technology (TAT) , Dynamic VLAN assignment , Multilevel security on console accessBridge protocol data unit (BPDU) GuardSpanning Tree Root Guard (STRG)IGMP filtering , Cisco Threat DefensePrivate VLANsUnicast Reverse Path Forwarding (RPF) , Switched Port Analyzer (SPAN)TACACS+ and RADIUS authenticationMAC Address Notification , CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB CISCO-PRODUCTS-MIB CISCO-PROCESS-MIB CISCO-RTTMON-MIBCISCO-SMI-MIB CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB , CISCO-FTP-CLIENT-MIBCISCO-IGMP-FILTER-MI BCISCO-IMAGE-MIB CISCO-IP-STAT-MIBCISCO-LAG-MIB CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB , INET-ADDRESS-MIBOLD-CISCO-CHASSIS-MIBOLD -CISCO-FLASH-MIB OLD-CISCO-INTERFACES-MIB OLD-CISCO-IP-MIB OLD-CISCO-SYS-MIB , CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB CISCO-ENVMON-MIB CISCO-ERR-DISABLE-MIB CISCO-FLASH-MIB , BRIDGE-MIB CISCO-CABLE-DIAG-MIBCISCO-CDP-MIB CISCO-CLUSTER-MIB CISCO-CONFIG-COPY-MIB CISCO-CONFIG-MAN-MIB , CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB CISCO-VTP-MIBENTITY-MIB ETHERLIKE-MIB IEEE8021-PAE-MIBIEEE8023-LAG-MIBIF-MIB , SNMP-NOTIFICATION-MIBSNMP-TARGET-MIBSNMP v2-MIBTCP-MIBUDP-MIBePM MIBCISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X) , CISCO-SYSLOG-MIBCISCO-TC-MIBCICSO-TCP-MI B CISCO-UDLDP-MIBCISCO-VLAN-IFTABLERELATIO NSHIP-MIB , CISCO-MEMORY-POOL-MIB CISCO-PAGP-MIBCISCO-PING-MIB CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB CISCO-PORT-QOS-MIB CISCO-PORT-SECURITY-MIB , OLD-CISCO-TCP-MIBOLD-CISCO-TS-MIBRFC1213 -MIBRMON-MIBRMON2-MIBSNMP-FRAMEWORK-MIBS NMP-MPD-MIB , Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets - 71.4 Mpps , Forwarding bandwidth 50 GbpsSwitching bandwidth : 216 Gbps , Switching Database Manager (SDM)Local Proxy Address Resolution Protocol (ARP)VLAN1 minimization , Cross-stack QoSThe Cisco committed information rate (CIR)Rate limiting , Link Aggregation Control Protocol (LACP)Automatic media-dependent interface crossover (MDIX) Unidirectional Link Detection Protocol (UDLD) , Cisco VLAN Trunking Protocol (VTP)Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)Remote Monitoring (RMON) , Flow-based rate limiting802.1p class of service (CoS)Differentiated Services Code Point (DSCP) , Stacking master configuration managementAutonegotiationDynamic Trunking Protocol (DTP)Port Aggregation Protocol (PAgP) , Multicast VLAN Registration (MVR)Per-port broadcast, multicast, and unicast storm controlVoice VLAN , Enhanced Quality of Service : eight egress queues per portShaped Round Robin (SRR)Weighted Tail Drop (WTD) , Operational Simplicity Features : Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) , Smart Multicast, with Cisco FlexStack-Plus technologyInternet Group Management Protocol (IGMP) , Layer 2 trace routeTrivial File Transfer Protocol (TFTP)Network Timing Protocol (NTP) , Flash memory : 128 MB , CPU : APM86392 600MHz dual core , DRAM : 512 MB , 100 to 240 VAC, 1A - 0.5A, 50 to 60Hz , Average : 36.9W , 4.0 kg , 4.5 x 27.9 x 44.5 cm , 564,910 , Maximum active VLANs 1023VLAN IDs available : 4096 - ws-c2960x-24ts-l
Denumiri similare la Switch Cisco WS-C2960X-24TS-L: WS C 2960 X 24 TS L, WSC2960X24TSL, WS C2960X 24TS L, WS C2960X-24TS-L, WS-C2960X-24TS L
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.

^