Cisco WS-C2960CG-8TC-L

Localizare:
Traseu sugerat:  

Alte oferte pentru produsul

Descrierea produsului
8 , IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only) IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.3 10BASE-T specification IEEE 802.3u 100BASE-TX specification IEEE 802.3ab 1000BASE-T specifi , RFC 2463: ICMP IPv6 RFC 2474: DiffServ Precedence RFC 2597: Assured Forwarding RFC 2598: Expedited Forwarding RFC 2571: SNMP Management RFC 2740: OSPF for IPv6 , RFC 1723: RIPv2 Routing RFC 1757: RMON RFC 1812: IP Routing RFC 1901: SNMPv2C RFC 1902-1907: SNMPv2 RFC 1981: MTU Path Discovery IPv6 FRC 2068: HTTP , RFC compliance RFC 768: UDP RFC 783: TFTP RFC 791: IP RFC 792: ICMP RFC 793: TCP RFC 826: ARP RFC 854: Telnet , 100BASE-BX (SFP) 100BASE-FX (SFP) 100BASE-LX (SFP) 1000BASE-BX (SFP) 1000BASE-SX (SFP) 1000BASE-LX/LH (SFP) , RFC 3046: DHCP Relay Agent Information Option RFC 3101, 1587: NSSAs RFC 3376: IGMPv3 RFC 3580: 802.1x RADIUS , RFC 2080: RIP for IPv6 RFC 2131: DHCP RFC 2138: RADIUS RFC 2233: IF MIB RFC 2236: IP Multicast RFC 2328: OSPFv2 , RFC 951: Bootstrap Protocol RFC 1542: BOOTP Extensions RFC 959: FTP RFC 1058: RIP Routing RFC 1112: IP Multicast and IGMP RFC 1157: SNMPv1 RFC 1166: IP Addresses , 1000BASE-ZX (SFP) 1000BASE-CWDM SFP 1470 nm 1000BASE-CWDM SFP 1490 nm 1000BASE-CWDM SFP 1510 nm 1000BASE-CWDM SFP 1530 nm , IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1x IEEE 802.1AB (LLDP) IEEE 802.3ad IEEE 802.3af , Safety standardsUL 60950-1 CAN/CSA 22.2 No. 60950-1EN 60950-1IEC 60950-1 CE Marking GB 4943 IEC 60825 , RFC 2273-2275: SNMPv3 RFC 2373: IPv6 Aggregatable Addrs RFC 2453: RIPv2 Routing RFC 2460: IPv6 protocol RFC 2461: IPv6 Neighbor Discovery RFC 2462: IPv6 Autoconfiguration , RFC 1253: OSPF Routing RFC 1256: ICMP Router Discovery RFC 1305: NTP RFC 1492: TACACS+ RFC 1493: Bridge MIB RFC 1542: Bootstrap Protocol RFC 1583: OSPFv2 RFC 1643: Ethernet Interface MIB , 1000BASE-CWDM SFP 1550 nm 1000BASE-CWDM SFP 1570 nm 1000BASE-CWDM SFP 1590 nm 1000BASE-CWDM SFP 1610 nm RMON I and II standards SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3 , Cu Management , 8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet2 x 1G copper or 2 x 1G SFP , Fara PoE , Nu , Open mode that creates a user friendly environment for 802.1X operations. 802.1X Supplicant with Network Edge Access Transport (NEAT) , TACACS+ and RADIUS AuthenticationMAC Address NotificationMultilevel Security on Console AccessMultilevel Security on Console AccessMultilevel Security on Console Access , Integration of device profiling technology and guest access RADIUS Change of Authorization and Downloadable ACLs , IGMP FilteringDynamic VLAN Assignment , Private VLAN EdgeMultidomain Authentication Port-Based ACLs , Port Security DHCP Snooping Dynamic ARP Inspection (DAI)IP source guard Cisco TrustSec IEEE 802.1AE MACsec Flexible authentication , Secure Shell (SSH) Protocol, Kerberos, and Simple Network Management Protocol Version 3 (SNMPv3) , RFC1213-MIB RMON-MIB RMON2-MIB SNMP-FRAMEWORK-MIB SNMP-MPD-MIB SNMP-NOTIFICATION-MIB SNMP-TARGET-MIB , CISCO-PRODUCTS-MIB CISCO-PROCESS-MIB CISCO-RTTMON-MIB CISCO-SMI-MIB CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB CISCO-SYSLOG-MIB CISCO-TC-MIB CISCO-TCP-MIB CISCO-UDLDP-MIB CISCO-VLAN-IFTABLE , BRIDGE-MIB CISCO-CABLE-DIAG-MIB CISCO-CDP-MIB CISCO-CLUSTER-MIB CISCO-CONFIG-COPY-MIB CISCO-CONFIG-MAN-MIB CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB CISCO-ENVMON-MIB , SNMPv2-MIB TCP-MIB UDP-MIB ePM MIB , RELATIONSHIP-MIB CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB CISCO-VTP-MIB ENTITY-MIB ETHERLIKE-MIB IEEE8021-PAE-MIB IEEE8023-LAG-MIB IF-MIB , CISCO-ERR-DISABLE-MIB CISCO-FLASH-MIB CISCO-FTP-CLIENT-MIB CISCO-IGMP-FILTER-MIB CISCO-IMAGE-MIB CISCO-IP-STAT-MIB CISCO-LAG-MIB CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB , INET-ADDRESS-MIB OLD-CISCO-CHASSIS-MIB OLD-CISCO-FLASH-MIB OLD-CISCO-INTERFACES-MIB OLD-CISCO-IP-MIB OLD-CISCO-SYS-MIB OLD-CISCO-TCP-MIB OLD-CISCO-TS-MIB , CISCO-MEMORY-POOL-MIB CISCO-PAGP-MIB CISCO-PING-MIB CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB CISCO-PORT-QOS-MIB CISCO-PORT-SECURITY-MIB CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB , Forwarding rate 64 Byte Packet: 13.2 mpps , Forwarding Bandwidth: 10 GbpsFlash memory 64 MBMemory DRAM 128 MBMaximum transmission unit (MTU) Up to 9000 bytesJumbo frames 9018 bytes , Multicast VLAN Registration (MVR)Per-port Broadcast, Multicast, and Unicast Storm ControlVoice VLAN Cisco VLAN Trunking Protocol (VTP) , Easy-to-Use Deployment and Control Features:Automatic QoS (AutoQoS)Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP)Auto-NegotiationDynamic Trunking Protocol (DTP)Port Aggregation Protocol (PAgP) , Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)Layer 2 TracerouteTrivial File Transfer Protocol (TFTP)Network Timing Protocol (NTP) , Link Aggregation Control Protocol (LACP)Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX)Unidirectional Link Detection Protocol (UDLD) , Switching Database Manager (SDM)Local Proxy Address Resolution Protocol (ARP)Internet Group Management Protocol (IGMP) , 100-240 VAC , 18W , 1.35 kg , 269 x 213 x 44.4 mm , 542,482 , Max VLANs 255 VLAN IDs 4000 - ws-c2960cg-8tc-l
Denumiri similare la Switch Cisco WS-C2960CG-8TC-L: WS C 2960 CG 8 TC L, WSC2960CG8TCL, WS C2960CG 8TC L, WS C2960CG-8TC-L, WS-C2960CG-8TC L
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.

^